Положення про відділ

Положення відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розпорядження міського голови Путивльської міської ради від 04.05.2020р. № 97-р-к «Про призначення Рєзніка В.І. начальником «Путивльської ЖЕК»»

Біографічна довідка начальника комунального підприємства «Путивльська ЖЕК » Путивльської міської ради Рєзніка В.І.

Про затвердження статуту комунального підприємства "Путивльська житлово-експлутаційна контора"

Статут комунального підприємства " Путивльська житлово-експлутаційна контора"

Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань комунального підприємства «Путивльська ЖЕК»

Рішення від 10.11.2021 р. № 222 виконавчого комітету Путивльської міської ради «Про затвердження тарифів на надання послуг з поводження з побутовими відходами»