Реєстраційний відділ управління "ЦНАП"

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ УПРАВЛІННЯ «ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ» ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Структура відділу:

Начальник відділу (державний реєстратор):

Державний реєстратор з питань реєстрації нерухомого майна:

Державний реєстратор з питань реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

Контакти:

Адреса:

Телефон:

Положення про реєстраційний відділ управління «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Путивльської міської ради

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ЧАСТКУ (ПАЙ)

Відповідно до Закону України "Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)" та Постанова від 28.02.2001 №177 "Про врегулювання питань щодо забезпечення захисту майнових прав селян у процесі реформування аграрного сектору економіки"  особи, власники сертифікатів на право на земельну частку (пай), які виявили бажання одержати належну їм земельну частку (пай) в натурі (на місцевості), подають до відповідної сільської, селищної, міської ради заяву про виділення їм земельної частки (паю) в натурі (на місцевості).

13:29:37 17.04.2023

ЩО РОБИТИ ЯКЩО БУДИНОК ПОБУДОВАНИЙ ДО 1992 РОКУ, А ДОКУМЕНТІВ НА НЬОГО НЕМАЄ?

Питання введення в експлуатацію будівель та споруд уперше було врегульовано постановою Кабінету Міністрів України № 449 від 05 серпня 1992 року «Про порядок прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів державного замовлення».

10:48:14 17.04.2023

НЕЗАВЕРШЕНА ПРОЦЕДУРА ОФОРМЛЕННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ

Останнього часу виникають питання щодо незавершеної процедури оформлення права власності на будинок, квартиру тощо або правовстановлюючий документ дуже старий і не занесений до жодного державного реєстру, а саме до реєстрів Речових прав на нерухоме майно (старий архівний) та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (новий діючий). А ще може бути таке, що правовстановлюючий документ не має характеристик об’єкту (загальної та житлової площі, адреси).

09:13:57 17.04.2023

ВІДУМЕРЛА СПАДЩИНА

Визнання спадщини відумерлою та передання її до комунальної власності територіальної громади.

12:17:39 17.03.2023

ЩОДО ДЕРЖАВНИХ АКТІВ

На численні звернення власників земельних ділянок з питання щодо чинності державних актів на право власності на землю старого зразка, реєстраційний відділ управління «Центр надання адміністративних послуг» повідомляє:

08:31:53 17.03.2023

ПРО АКЦІОНЕРНІ ТОВАРИСТВА

1 січня 2023 року набрав чинності Закон України «Про акціонерні товариства» № 2465-IX. Законодавець, приймаючи новий закон, вніс суттєві зміни й до інших нормативно-правових актів.

10:41:23 15.03.2023

ЯК ОТРИМАТИ ВИТЯГ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ І ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ

З 27 грудня 2022 року відновлено доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських формувань (далі - ЄДР), а з 6 січня 2023 року ФОПам надано можливість отримувати витяг з ЄДР на Порталі Дія.

11:25:50 11.01.2023