ПІДВИЩУЄМО ПРОФЕСІЙНУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

Дата: 15.11.2023 09:52

«Освітні втрати/освітні розриви/освітні прогалини/навчальні втрати» — ці поняття стали надзвичайно нагальною і актуальною темою сьогодення.

Директор та консультанти Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради завершили навчання за програмою «Інструменти виявлення та подолання навчальних втрат», що проводить Державна служба якості освіти України спільно з Українським інститутом розвитку освіти. Пройшовши тренінг, фахівці центрів професійного розвитку педагогічних працівників удосконалили свої навички і знання про те, як за допомогою сучасних діагностичних інструментів виявляти й долати навчальні втрати серед здобувачів освіти.

Отримані знання та уміння будуть застосовані при проведенні заходів для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Путивльської громади.