ПРАЦЮЄМО ЗА ЗАПИТОМ: КОЛЕКТИВНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Працівники Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради продовжують консультувати відповідальних осіб закладів загальної середньої освіти, журі та спостерігачів для проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

10:27:14 29.11.2021

ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ЗА ПРОФЕСІЄЮ «ВИХОВАТЕЛЬ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ»: ОСОБЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ

Міністерство економіки затвердило професійний стандарт «Вихователь закладу дошкільної освіти» наказом від 19.10.2021 № 755-21. Його розробник — Міністерство освіти і науки України.

10:25:18 29.11.2021

В ГРОМАДІ ТРИВАЄ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

За ініціативи КУ «Путивльський ЦПРПП» 19 листопада 2021 року консультантами центру була проведена офлайн-консультація журі та спостерігачів ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. Директор центру Світлана Брянцева та консультант Наталія Шубіна інформували присутніх про деякі аспекти організації, умови та порядок проведення олімпіади у дистанційному форматі, підпис, кодування та перевірку робіт.

10:25:37 23.11.2021

ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

15 листопада 2021 року консультант Павло ПЕРМІНОВ узяв участь в обласному онлайн-семінар «Формування предметної компетентності учнів з розділу «Вогнева підготовка» навчальної програми предмета «Захист України».

09:49:05 16.11.2021

УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022. ПРАЦЮЄМО ЗА ЗАПИТОМ

10 листопада 2021 року працівниками КУ «Путивльський ЦПРПП» була проведена групова офлайн-консультація для заступників директорів з навчально-виховної роботи та учасників першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022». Були надані роз’яснення щодо заповнення інформаційної картки, зокрема написання педагогічної ідеї, складання технологічних карток уроку. Консультанти наголосили на вживанні вчителями сучасної професійної лексики, акцентували увагу на методичному категорійному апараті, його складових.

11:51:06 11.11.2021

ІННОВАЦІЙНА СИСТЕМА ОСВІТИ ДІТЕЙ РАННЬОГО ТА ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

08 листопада 2021 року відбувся Всеукраїнський вебінар «Інноваційна система освіти дітей раннього та дошкільного віку. Освіта і піклування», у якому від  Путивльської міської територіальної громади взяли участь Олена Бикова, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» та педагогічні колективи Путивльського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1, Путивльського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4, Бобинського закладу дошкільної освіти. Організатори: Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти».

11:48:25 11.11.2021

ДІЯЛЬНІСТЬ ПРОФЕСІЙНОЇ СПІЛЬНОТИ. КОЛЕКТИВНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

Мистецтво в закладі загальної середньої освіти — не тільки навчальний предмет, а й могутній засіб виховання, який має надати емоційного й естетичного забарвлення всьому духовному життю дитини. Високий рівень викладання музичного та образотворчого мистецтва чуттєво відбивається і на рівень сприйняття та усвідомлення інших предметів.

11:47:46 11.11.2021