Управління Служби безпеки України в Сумській області

ЗА МАТЕРІАЛАМИ СБУ ДО 15 РОКІВ УВ'ЯЗНЕННЯ ЗАСУДЖЕНИЙ РОСІЙСЬКИЙ АГЕНТ, ЯКИЙ РОЗВІДУВАВ ДЛЯ ДИВЕРСІЙНО-РОЗВІДУВАЛЬНИХ ГРУП ВОРОГА «СЛАБКІ МІСЦЯ» СИЛ ОБОРОНИ НА СУМЩИНІ

Шосткинський міськрайонний суд Сумської області виніс обвинувальний вирок російському агенту, який розвідував для ворожих ДРГ «слабкі місця» в оборонних рубежах Сумщини.

15:24:28 07.11.2022

СБУ ЗАТРИМАЛА АГЕНТА РФ, ЯКИЙ «ПРОВІВ» ДО ОКОЛИЦЬ КИЄВА ПОНАД 120 ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ ОКУПАНТІВ

Контррозвідка Служби безпеки України знешкодила ворожого агента, який у перші дні повномасштабного вторгнення рф «провів» із Сумської до Київської області 128 одиниць техніки окупантів.

15:13:34 18.08.2022

СБУ ВИКРИЛА ВЕЛИКУ МАХІНАЦІЮ ІЗ ЗЕМЛЕЮ НА СУМЩИНІ: ЗБИТКИ ДЕРЖБЮДЖЕТУ 66 МЛН ГРН

Служба безпеки України викрила групу осіб, які намагалися завдати бюджету України збитки в особливо великих розмірах. Ділки хотіли уникнути сплати податків від продажу агрофірми на Сумщині, в яку входили 6,5 тис. га землі.

15:40:36 14.01.2022

ЗА МАТЕРІАЛАМИ СБУ СУД ПОКАРАВ КОМАНДИРА СПЕЦПІДРОЗДІЛУ БОЙОВИКІВ, ЯКИЙ ОХОРОНЯВ ЇХНІХ «КУРАТОРІВ» ТА ВІЙСЬКОВУ ТЕХНІКУ З РФ

СБУ проводить системну роботу із викриття та притягнення до кримінальної відповідальності учасників незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР». За матеріалами української контррозвідки до 8 років ув’язнення засуджено командира спецпідрозділу бойовиків.

16:13:29 13.01.2022

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ ВИКРИЛА ЗЛОЧИННЕ УГРУПОВАННЯ, ЯКЕ ТЕРОРИЗУВАЛО МЕШКАНЦІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПІД ВИГЛЯДОМ СПІВРОБІТНИКІВ СБУ

На Сумщині Служба безпеки України викрила учасників злочинного угруповання, які, прикриваючись фейковими посвідченнями співробітників спецслужби та начебто зв’язками з керівництвом СБУ, вимагали гроші з чиновників та підприємців регіону. За грошові «внески» пропонували уникнути відповідальності за вигадані правопорушення.

13:34:39 08.11.2021

НА СУМЩИНІ КОНТРРОЗВІДКА СБУ БЛОКУВАЛА МАСШТАБНУ СХЕМУ З РОЗКРАДАННЯ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ ОБОРОННОГО ПІДПРИЄМСТВА

На Сумщині контррозвідка Служби безпеки України викрила групу осіб, які організували схему постачання оборонному авіаційному підприємству вживаного неякісного обладнання під виглядом нового, намагаючись незаконно привласнити 2,5 млн грн.

15:58:45 04.11.2021