Управління Служби безпеки України в Сумській області

РОСІЯ АКТИВНО ВИКОРИСТОВУЄ ЗАБОРОНЕНІ ЗАСОБИ ВЕДЕННЯ ВІЙНИ

Росія ніколи в своїй історії не звертала уваги на гуманізм, чи необхідність дотримання вимог міжнародних правових норм. Повномасштабне вторгнення рф на територію України супроводжується масовим використанням заборонених засобів і методів ведення бойових дій. Ці факти неодноразово підтверджували міжнародні правозахисні організації у своїх матеріалах.

11:42:00 24.05.2024

РОСІЯ ЗВИНУВАЧУЄ УКРАЇНУ У ЗЛОЧИНАХ, ЯКІ СКОЇЛА САМА

Третій рік йде повномасштабна агресивна війна росії проти України. Геноцид на окупованих територіях, тортури та вбивства полонених, страти без суду та слідства, мародерство, зґвалтування, примусові переміщення цивільних за межі України. Напевно, вже не залишилося такого злочину, який би не чинили окупанти. Застосування заборонених міжнародними конвенціями засобів ведення війни, особливо проти мирних громадян та цивільних об'єктів, вже стало візитною карткою російської армії. Весь цивілізований світ здригається від фотографій і відео, які безальтернативно свідчать про факти злочинного порушення російськими військами будь-яких норм та правил ведення війни.

11:37:02 24.05.2024

СУВОРІ ТРЕНУВАННЯ, ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ДИСЦИПЛІНИ ТА НЕСКІНЧЕННА ВОЛЯ ДО ПЕРЕМОГИ - ОСЬ ЩО ВІДРІЗНЯЄ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ

Це не просто фізична підготовка, а й психологічна готовність до будь-яких обставин. Кожен удар, кожен крок - це набута вмілість, що стає зброєю на полі бою. Ми пишаємося тими, хто готовий захищати нашу країну. Спільно ми непереможні.

13:10:36 09.05.2024

ЦЕНТР ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНСЬКІ МЕДІА НЕ ГНАТИСЯ ЗА КЛІКБЕЙТОМ ТА УНИКАТИ МАНІПУЛЯЦІЙ ЩОДО ТЕМ, ПОВ’ЯЗАНИХ З БЕЗПЕКОЮ УКРАЇНИ

Мета ворога – знищити українців, а інформаційна війна є одним із фронтів агресора. Вдаючись до заголовків, які сіють паніку та зневіру серед українців, ви стаєте інструментом у руках рашистів.

11:55:28 03.05.2024

З ФЕСТИВАЛЮ У СОЧІ НА ПСЕВДОВИБОРИ У ЛУГАНСЬК: ПРОПАГАНДИСТСЬКІ КОНТРАСТИ ДЛЯ ІНОЗЕМНОЇ МОЛОДІ

У березні російське Сочі приймало Всесвітній фестиваль молоді. І поки тисячі його учасників проводили час під пропаганду на престижному курорті, до Луганська повезли невелику групу іноземних ентузіастів налагоджувати «міжнародні відносини» з окупантами. Осінтери Центру готовності цивільних з’ясували деякі цікаві деталі візиту та ризик цієї мандрівки.

16:57:42 19.04.2024