Управління Служби безпеки України в Сумській області

ЩЕ ОДНА ПАРТІЯ АБСУРДНИХ МОМЕНТІВ З РОСІЙСЬКИХ ПРОПАГАДИСТСЬКИХ ТЕЛЕКАНАЛІВ

російські пропагандисти у прямому ефірі істерично реагують на удар по дитячій лікарні "Охматдит" у Києві. Зокрема, Ходаренок під час чергового сплеску емоцій майже визнав обстріл українських дітей! Але, як усім відомо, нічого людського в кремлівських прислужників немає. Вони намагаються виправдати цю атаку всіма силами!

18:55:43 10.07.2024

У ГУР ПОЯСНИЛИ, ЧОМУ РОСІЯНИ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД НАСТУПУ НА СУМЩИНУ

"ЗСУ зламали плани російської армії щодо наступу на Харківщину у травні, окупанти зазнали великих втрат. І тому ворог відмовився йти штурмом на Сумську область" - про це в ефірі телемарафону розповів представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.

16:40:22 24.06.2024

УВАГА: ЧЕРГОВИЙ ФЕЙК: “У СУМСЬКОМУ ЦЕНТРІ ОБСЛУГОВУВАННЯ МВС ЗАКЛИКАЮТЬ АНОНІМНО ПОВІДОМЛЯТИ ПРО СІМ’Ї З ДВОМА АВТІВКАМИ, АБИ ЇХ КОНФІСКУВАЛИ НА КОРИСТЬ ВІЙСЬКА”

14:05:27 19.06.2024

ЗА МАТЕРІАЛАМИ СБУ ТА ДБР ПІДОЗРУ ОТРИМАЛИ БРАТИ ЕКСНАРДЕПІВ-ЗРАДНИКІВ МЕДВЕДЧУКА ТА КОЗАКА

Служба безпеки та Державне бюро розслідувань зібрали докази злочинної діяльності Сергія Медведчука та Богдана Козака – братів колишніх народних депутатів Віктора Медведчука і Тараса Козака, які підозрюються у держзраді.

11:52:01 10.06.2024