Управління Служби безпеки України в Сумській області

З ФЕСТИВАЛЮ У СОЧІ НА ПСЕВДОВИБОРИ У ЛУГАНСЬК: ПРОПАГАНДИСТСЬКІ КОНТРАСТИ ДЛЯ ІНОЗЕМНОЇ МОЛОДІ

У березні російське Сочі приймало Всесвітній фестиваль молоді. І поки тисячі його учасників проводили час під пропаганду на престижному курорті, до Луганська повезли невелику групу іноземних ентузіастів налагоджувати «міжнародні відносини» з окупантами. Осінтери Центру готовності цивільних з’ясували деякі цікаві деталі візиту та ризик цієї мандрівки.

16:57:42 19.04.2024

ВОРОГ ПРОДОВЖУЄ «ПРОПАГАНДУ СТРАХУ» СЕРЕД МЕШКАНЦІВ СУМЩИНИ

росіяни використовують українські сюжети про навчання прикордонників для поширення в українському інформпросторі дезінформації про підготовку Силами оборони України наступальних дій із Сумщини на курську область рф, що призведе до посилення бойових дій в Сумській області.

16:05:54 18.04.2024

ОПЕРАТОР МОРСЬКОГО ДРОНА СБУ: «SEA BABY» МОЖУТЬ ОБНУЛИТИ ЦІЛИЙ ФЛОТ ВОРОГА

Армія морських дронів «Sea Baby» може запросто «закрити» багатомільярдний флот у портах базування, не даючи йому виконувати бойові завдання. Про це сказав співробітник військової контррозвідки СБУ (https://t.me/krovnapomsta), який керував морським дроном «Sea Baby», що вразив Кримський міст у 2023 році.

17:51:46 15.04.2024

27-РІЧНИЙ КОСТЯНТИН ГАЛАН ПОВЕРНУВСЯ З НІМЕЧЧИНИ ЗА ДЕКІЛЬКА ТИЖНІВ ДО ВЕЛИКОГО ВТОРГНЕННЯ

Він відчував, що Росія піде на Україну з повномасштабним наступом, тож вирішив стати на захист держави. До цього чоловік готувався та наполегливо тренувався. Спочатку воював на Київщині, потім — на Миколаївському напрямку, а згодом потрапив на Схід. Гранатометник отримав три тяжкі поранення, і після останнього повернутися на фронт більше не міг. Став обмежено придатним та почав службу у Волинському ТЦК та СП.

15:31:03 10.04.2024

УКРАЇНСЬКІ ХАКЕРИ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ПОВ'ЯЗАНІ З КІБЕРАМИ СБУ, ЗНИЩИЛИ ДАТА-ЦЕНТР, ЯКИМ КОРИСТУВАВСЯ РОСІЙСЬКИЙ ВПК, НАФТОГАЗ ТА ТЕЛЕКОМ

У хмарному сервісі OwenCloud.ru свої дані тримали більше 10 тисяч юросіб — підприємства російського ВПК, нафтогазового, металургійного, авіакосмічного комплексів, а також телекомунікаційні гіганти. Серед них: «Уральський завод цивільної авіації», «НВП «РУБИН» (входить до складу холдингу «Роселектроніка»), «Уральський завод спецтехніки», Газпром, Трансгаз, Лукойл, Роснафта, «Норільський нікель», Ростелеком, Телеком, Мегафон.

13:58:03 08.04.2024

СБУ ЗАТРИМАЛА «ЕКСРЕГІОНАЛА»-АГЕНТА ФСБ, ЯКИЙ НАВОДИВ АВІАБОМБИ РФ НА СУМЩИНУ

Служба безпеки запобігла російському авіаудару по нових лініях оборони на прикордонні Сумської області. Для вогневого ураження українських укріпрайонів агресор планував застосувати удари керованими авіабомбами.

10:26:29 08.04.2024