Управління Служби безпеки України в Сумській області

ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАЛИСЯ «ВИБОРИ» В РФ: КОКТЕЙЛІ МОЛОТОВА, ХАКЕРСЬКІ АТАКИ, ВІЙНА НА БЄЛГОРОДЩИНІ, ПАЛАЮЧІ НПЗ

«Вибори» на росії змусили кремль серйозно понервувати. Хоч путіну і намалювали «рекордну» підтримку, але так зване голосування на болотах було більш схоже на початок апокаліпсису. Його вісниками стали:

17:18:00 18.03.2024

ЦЕНТР ТА КІБЕРДЕПАРТАМЕНТ СБУ СТВОРИЛИ СПИСОК БЕЗПЕЧНИХ КАНАЛІВ ОТРИМАННЯ ІНФОРМАЦІЇ, А ТАКОЖ ВИЯВИЛИ МЕРЕЖУ ІНСТРУМЕНТІВ ПОШИРЕННЯ ВОРОЖОЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ В TELEGRAM

Зі списком безпечних каналів отримання інформації можна ознайомитись за цим посиланням: https://cpd.gov.ua/.../spysok-bezpechnyh-kanaliv.../

14:59:17 12.03.2024

ВКОТРЕ У СОЦМЕРЕЖАХ ВОРОГ РОЗПОВСЮДЖУЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРО МАСОВАНИЙ НАСТУП НА СУМЩИНУ

Це фейк, спрямований на дестабілізацію та підвищення панічних настроїв серед жителів області. Як зазначив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх, станом на сьогодні ударних угрупувань ворога біля кордонів Сумської області не зафіксовано. Сумська обласна військова адміністрація та районні військові адміністрації, керівництво громад та силових структур знаходиться на місцях. Збройні Сили України готові до будь-яких викликів і за потреби можуть дати гідну відсіч ворогу.

13:36:21 12.03.2024

ДЕРЖАВА НЕДООТРИМУЄ МІЛЬЯРДИ ЧЕРЕЗ АФЕРИ З ТАРИФАМИ НА ЕНЕРГЕТИКУ ТА БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ГОЛОВИ НКРЕКП ВАЛЕРІЯ ТАРАСЮКА, - РОЗСЛІДУВАННЯ ЗМІ

Якщо ситуацію не виправлять, то це може призвести до збільшення тарифів для населення. Останніми роками підприємці масово підключалися до електромереж під виглядом "побутових споживачів". Перевірки вже виявили численні факти приєднання торгово-офісних і готельно-ресторанних комплексів за "побутовими" тарифами. Розслідувачі вважають, що така афера неможлива без участі "НКРЕКП". Адже саме вона здійснює моніторинг цієї сфери. Більшість зловживань зафіксовано в обленерго, що входять в орбіту впливу ФПГ "ВС Енерджі". Саме в цій структурі з 2006 по 2014 роки працював нинішній голова НКРЕКП Валерій Тарасюк. Разом із колегою Дмитром Коваленком, який курирує напрямок регулювання електроенергетичної галузі, їм вдається роками не помічати описану нами схему. Сума збитків може становити понад 5 млрд грн", - резюмує розслідування.

09:19:27 08.03.2024

МАКРОН НЕ ВИКЛЮЧИВ ВВЕДЕННЯ ВІЙСЬК НАТО НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ

Про це він заявив на брифінгу за підсумками Конференції на підтримку України. Президент Франції нагадав, що раніше європейські країні не хотіли навіть обговорювати постачання зброї до України, але все змінилось. Крім того, Макрон зазначив, що Кремль зайняв ворожу позицію не тільки щодо України, але й проти всього Заходу.

13:07:43 27.02.2024