Відділення денного перебування

Відділенням денного перебування надається послуга соціальна адаптація, в тому числі «Університет третього віку» особам, з числа людей похилого віку та осіб з інвалідністю (це лікувальна фізкультура, масаж профілактичний, скандинавська ходьба, організація екскурсій, відвідування музеїв, вистав, організація дозвілля, художньо-прикладна діяльність тощо).

МАЙСТЕР-КЛАС "МАЛЮВАННЯ КАВОЮ"

Мистецтво та творчість – це найвірніші супутники гарного настрою, відпочинку та гармонії. За допомогою мистецтва можна висловити свої емоції та почуття, візуалізувати свої мрії, дати вихід креативності та відкрити власний новий світ творчих можливостей.

20:30:50 31.01.2024

ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ ДАРУЄМО ДОБРОТУ

Напередодні Всесвітнього дня "Дякую", яке святкують 11 січня, для студентів "Університету ІІІ віку" та працівників КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради, була проведена година спілкування на тему " Від щирого серця даруємо доброту"

08:09:46 11.01.2024

ДОБРІ СПРАВИ

Незважаючи на свій вік, відвідувачі відділення денного перебування КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради продовжують брати активну участь у добрих справах (плетіння сіток, в'язання шкарпеток, пошиття натільної білизни, лущення горіхів для втамування голоду).

15:14:23 17.11.2023

ЩОРОКУ В ЖОВТНІ МІСЯЦІ УКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕНЬ ВАРЕНИКА

Вареники - це не лише смачна їжа, але й символ об'єднання родини, частина національної спадщини та культурної ідентичності. Ця страва об'єднує покоління й сприяє передачі традицій і культурних цінностей з покоління в покоління.

08:33:45 19.10.2023

ПОВАГА ДО ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Сьогодні для відвідувачів відділення денного перебування КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради був проведений захід "Душею і серцем завжди молоді", присвячений Міжнародному дню людей похилого віку.

15:42:52 27.09.2023

ДОПОМАГАЄМО

Спільними зусиллями працівників та підопічних відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради була зібрана тканина, з якої пошита нижня білизна.

11:55:22 26.09.2023

НАВЧАТИСЯ НІКОЛИ НЕ ЗАПІЗНО

31 травня останній дзвоник пролунав не лише для підростаючого покоління, але й для студентів "Університету ІІІ віку" КУ "Центр надання соціальних послуг " Путивльської міської ради.

14:24:33 01.06.2023