Відділення денного перебування

Відділенням денного перебування надається послуга соціальна адаптація, в тому числі «Університет третього віку» особам, з числа людей похилого віку та осіб з інвалідністю (це лікувальна фізкультура, масаж профілактичний, скандинавська ходьба, організація екскурсій, відвідування музеїв, вистав, організація дозвілля, художньо-прикладна діяльність тощо).

Є-ДОПОМОГА

Працівники КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради можуть надати послугу людям, які не мають змоги самостійно оформити заяву "єДопомоги".

13:30:06 14.06.2022

ІСТОРИЧНІ ПАМ’ЯТКИ КУЛЬТУРИ РІДНОГО МІСТА

У міському краєзнавчому музеї для слухачів відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради був проведений історико-документальний медіа-огляд на тему «Історичні пам’ятки культури рідного міста». Завдяки цікавій та змістовній розповіді наукового керівника краєзнавчого музею Ведмідь Тетяни Анатоліївни всі присутні поринули в спогади минулого.

10:53:38 17.02.2022

ДОПОМОГА

Працівники відділення денного перебування КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради надають допомогу тим, хто перебуває на обліку в установі, освоїти застосунок «Дія» та підтягнути сертифікат про вакцинацію.

14:21:00 10.02.2022

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ

У КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради працює факультет інноваційних технологій.

13:22:58 09.02.2022

ПРАЦЮЄ ВІДДІЛЕННЯ ДЕННОГО ПЕРЕБУВАННЯ

Для покращення якості життя людей старшого віку, збереження активної життєвої позиції, у Центрі надання соціальних послуг Путивльської міської ради працює відділення денного перебування.

16:18:37 27.01.2022