Відділ житлово-комунального господарства,

благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Юридична адреса: 41500, Сумська область, м.Путивль, вул.Першотравнева,84

Електронна адреса: vidilgkhputivl@ukr.net

Розклад роботи:

Понеділок   ­-  Четвер  –  з 08.00    до  17.15

П’ятниця  –  з 08.00   до  16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Склад   відділу:

Начальник  відділу                                      Мазін Микола Федорович

Головний бухгалтер                                    Бурнакова Тамара Анатоліївна

Провідний спеціаліст

бухгалтер                                                     Мичка Тетяна Олександрівна

Провідний спеціаліст

уповноважена особа в

сфері публічних закупівель                        Лукашова Ольга Євгеніївна

Головний спеціаліст

Гуреєв Сергій Володимирович

Провідний спеціаліст  з

питань благоустрою                                     Холявко Дмитро Анатолійович

Організаційна структура, функції, повноваження, завдання та напрями діяльності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Інформація щодо  кількості фізичних осіб-підприємців,які здійснюють пасажирські перевезення на територію Путивльської громади

Перелік

суб’єктів господарювання комунальної власності

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

З метою якісного виконання розпорядження від 14.12.2021 № 354-ОД про конкурс на краще новорічне оформлення балконів, вікон одноповерхових, багатоповерхових житлових будинків, зовнішніх вітрин і фасадів підприємств (установ, організацій) та чесного визначення переможців, просимо всіх охочих взяти участь у конкурсі та всіх небайдужих надсилати нам у Facebook або Viber адреси гідних на ваш погляд кандидатів.

16:47:17 10.01.2022

ІНФОРМАЦІЯ З ПРИБИРАННЯ СНІГУ

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури інформує, що, враховуючи погодні умови, продовжує працювати техніка з прибирання снігу та посипання доріг та тротуарів від ожеледиці.

15:59:12 10.01.2022

УТРИМАННЯ ДОРІГ

З метою покращення зимового утримання доріг на території Путивльської громади відділом житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради була проведена нарада за участі представників дорожніх служб, які відповідають за очищення доріг від снігу та посипання їх протиожеледною сумішшю, зокрема представника ДП «Дороги Сумщини» Сергія БАЛИЦЬКОГО.

16:38:31 05.01.2022

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

про проведення в електронній торговій системі продажу на аукціоні без умов об’єкта малої приватизації окремого майна – нежитлової будівлі (гараж) загальною площею 126,2 кв.м., що розташоване за адресою: Сумська обл., м. Путивль, пр-кт І.Путивльського 34 В6, та перебуває на балансі виконавчого комітету Путивльської міської ради  (код ЄДРПОУ 43922605).

16:01:18 01.12.2021

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ

Останнім часом у зв'язку з погодними умовами почастішали випадки виникнення пожеж. Міська рада звертається до всіх громадян, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців та сільгоспвиробників посилити заходи безпеки при поводженні з вогнем, аби не допустити випадків виникнення пожеж.

15:03:16 10.08.2021

ДОРОГИ МІСТА ПРОДОВЖУЮТЬ РЕМОНТУВАТИ

На дворі стоїть спека, а роботи з ямкового ремонту доріг міста продовжуються. Робітники  філії Путивльського райавтодора ДП «Сумський облавтодор» виконують роботи по вул.князя Володимира.

16:47:26 24.06.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні свій День народження святкує наш незмінний «командир» бригади з благоустрою міста Яна Толопіло.

17:04:06 15.06.2021