Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

Відділ житлово-комунального господарства,

благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок   ­-  Четвер  –  з 08.00    до  17.15

П’ятниця  –  з 08.00   до  16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Склад   відділу:

Організаційна структура, функції, повноваження, завдання та напрями діяльності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Інформація щодо  кількості фізичних осіб-підприємців,які здійснюють пасажирські перевезення на територію Путивльської громади

Перелік

суб’єктів господарювання комунальної власності

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ

За період 16.01-27.01.2023 відділом ЖКГ Путивльської міської ради проводилася робота з утримання водопровідних мереж у сільських населених пунктах громади. У с.Окіп, с.В’язенка проведено ремонт поривів водопровідних мереж.

15:52:28 27.01.2023

ШАНОВНЕ ПАНСТВО

Так як, у місті маємо значне підняття рівня грунтових вод, що призвело до наявності води в підвалах, бригадою відділу ЖКГ при допомозі  «Путивльміськводоканалу» проводиться прочищення дренажної та зливної системи.

10:36:20 18.01.2023

ВИКОНАННЯ ПЛАНОВИХ ЗАДАЧ

За період 02.01-13.01.2023 відділом ЖКГ Путивльської міської ради проводилася планомірна робота з утримання водопровідних мереж у сільських населених пунктах громади. У с.Кардаші, с.Чорнобривкине було проведено ремонти поривів водопровідних мереж. У с.Рев'якине, с.Окіп було проведено ремонт електричного обладнання водонапорних веж. Ремонти проводилися силами «Райсількомунгосп» (керівник Вальков Г.І.).

09:51:19 13.01.2023

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Ось і пролетів тяжкий воєнний 2022 рік. У цей час наш відділ, як і вся держава, згуртувалися та змужніли. Згадуючи перебіг подій року, ми не були осторонь зальнонаціональної боротьби з рашистською навалою.

15:51:37 30.12.2022

ВІДДІЛ ЖКГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Протягом 28.11-09.12.2022 в комунальній сфері громади виконані роботи: продовжено ліквідацію аварійних, фаутних і сухостійних дерев у с.Суворове, с.Голубкове, с.Яцине, с.Кардаші. Заготовлено та доставлено до котелень 68 м3 дров. Бригадою відділу ЖКГ проведено розчищення узбіччя автодороги від порослі Волокитине – Кочерги.

15:49:50 09.12.2022

ВІДДІЛ ЖКГ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

Протягом 14-25 листопада 2022 року виконані роботи: проведено ремонт покрівлі адмінприміщення по вул.Першотравнева, 84. Продовжено ліквідацію аварійних, фаутних і сухостійних дерев у с.Руднєве, с.Кардаші, м.Путивль.

15:00:48 25.11.2022