Відділ житлово-комунального господарства,

благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок   ­-  Четвер  –  з 08.00    до  17.15

П’ятниця  –  з 08.00   до  16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Склад   відділу:

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету  Путивльської міської ради  (далі – Відділ) утворюється та ліквідується за рішенням Путивльської міської ради та є структурним підрозділом виконавчого комітету міської ради. Відділ є підконтрольним та підзвітним Путивльській міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради , міському голові та заступнику міського голови відповідно до розподілу обов’язків, у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також Положенням відділу.

Організаційна структура, функції, повноваження, завдання та напрями діяльності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Інформація щодо  кількості фізичних осіб-підприємців,які здійснюють пасажирські перевезення на територію Путивльської громади

Перелік

суб’єктів господарювання комунальної власності

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОЗМІР ТА СТРУКТУРУ ПЛАТИ ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ. ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ЦЬОГО ПЛАТЕЖУ ДО СПОЖИВАЧІВ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

У розумінні статті 1 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі – Закон) плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг або за індивідуальним договором з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг (крім послуг з постачання та розподілу природного газу і з постачання та розподілу електричної енергії), що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії (у разі їх наявності у будівлі споживача), крім випадків, визначених цим Законом, а також за виконання інших функцій, пов’язаних з обслуговуванням виконавцем абонентів за індивідуальними договорами (крім обслуговування та поточного ремонту внутрішньобудинкових систем теплопостачання, водопостачання, водовідведення та постачання гарячої води).

08:20:36 13.05.2024

РОЗПОЧАТІ РОБОТИ З КОСІННЯ ТРАВИ

Погодні умови, насамперед швидкий ріст рослинності, змусив відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури розпочати роботи з косіння трави на газонах вулиць міста та сіл уже сьогодні.

17:15:21 07.05.2024

ВЕСНЯНІ РОБОТИ

Відділом житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради розпочато роботи з грейдування та засипання вимоїн на ґрунтових дорогах вулиць міста.

13:02:32 01.05.2024

«ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Відділ житлово-комунального господарства висловлює щиру подяку всім, хто долучився до акції «За чисте довкілля»: підприємцям, керівникам закладів, працівникам різних установ, підприємств і всім небайдужим жителям територіальної громади. Вашими спільними зусиллями територія нашої громади ожила, стала чистою та озелененою.

08:15:45 01.05.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОЧАТОК РОБОТИ НАД ПРОЕКТОМ МІСЦЕВОГО ПЛАНУ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

На виконання пункту 1 частини другої статті 26 Закону України «Про управління відходами», відповідно до вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження місцевих планів управління відходами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 05.09.2023 р. № 947 уповноважені виконавчі органи Путивльської міської ради розпочали роботу з розроблення Місцевого плану управління відходами (МПУВ) Путивльської міської територіальної громади.

10:30:36 18.04.2024

ОРЕНДА МАЙНА

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради має намір здати в оренду нежитлові приміщення, що розташовані на 4 поверсі будівлі колишнього "Будинку побуту", за адресою: м. Путивль, проспект Іоана Путивльського, 34.

11:49:55 12.04.2024

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ МІСТА, ВІДДІЛ ЖКГ ТА КНП "БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ" РОЗПОЧИНАЮТЬ СЕЗОН ЯМКОВОГО РЕМОНТУ КОМУНАЛЬНИХ ДОРІГ ВУЛИЦЬ МІСТА

Нам вдалося закупити необхідну бітумну ємульсію прямо на заводі "Бітунова Україна" в місті Бровари, у день відкриття роботи заводу цього року, одними з перших. Це дає можливість розпочати ремонт покриття наших вулиць значно раніше запланованих термінів. Як кажуть, з Богом!

16:07:06 08.04.2024

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Ще раз про благоустрій у місті... Весна шириться, і місто потроху стає красивішим.

16:41:17 01.04.2024

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ: ВІДДІЛ ЖКГ ВІДКРИТИЙ ДО ПРЯМОГО СПІЛКУВАННЯ

Кожного дня 4 одиниці техніки, 12 робітників бригади наводять порядок у місті. Відділом вивозиться мінімум 100 м3 сміття, перероблюється мінімум 2 машини гілля для опалення комунальних підприємств, зрізається кілька аварійних дерев, ремонтуються дороги та будівлі.

14:08:44 25.03.2024

РЕАЛІЗАЦІЯ ЕКОЛОГІЧНОЇ ІНІЦІАТИВИ

Відділ ЖКГ інформує, що на виконання реалізації екологічної ініціативи Президента України "Зелена країна" на території ГКНС м. Путивль було проведено висадження більше 100 садженців дерев горіха. Путивльською міською радою всього планується висадити навесні більше 2000 дерев.

14:09:30 20.03.2024