Відділ житлово-комунального господарства,

благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок   ­-  Четвер  –  з 08.00    до  17.15

П’ятниця  –  з 08.00   до  16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Склад   відділу:

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету  Путивльської міської ради  (далі – Відділ) утворюється та ліквідується за рішенням Путивльської міської ради та є структурним підрозділом виконавчого комітету міської ради. Відділ є підконтрольним та підзвітним Путивльській міській раді, підпорядкований виконавчому комітету міської ради , міському голові та заступнику міського голови відповідно до розподілу обов’язків, у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими нормативно-правовими актами, рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, а також Положенням відділу.

Організаційна структура, функції, повноваження, завдання та напрями діяльності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Інформація щодо  кількості фізичних осіб-підприємців,які здійснюють пасажирські перевезення на територію Путивльської громади

суб’єктів господарювання комунальної власності

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ: ДО ВІДДІЛУ ЖКГ НАДХОДИТЬ ВЕЛИКА КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ У ЗВ`ЯЗКУ З НЕОБХІДНІСТЮ РЕМОНТУ ДОРІГ

Повідомляємо, що дороги державного значення, а саме Т-19-21 Путивль-Шалигіне- Заруцьке, Т-19-22 Путивль-Спадщанський ліс, Т-19-11 Путивль-Яцине-Мутин, Р-44 Суми- Путивль-Глухів знаходяться на балансі Державної служби відновлення та розвитку інфраструктури у Сумській області. Усі інші дороги між населеними пунктами громади та під'їзди до сільських населених пунктів на балансі ДП "Дороги Сумщини" Сумської ОДА. Міська рада не має права проводити будь-які роботи на дорогах, які їй не належать.

10:13:09 19.03.2024

КОЖНОГО РОКУ В ТРЕТЮ НЕДІЛЮ БЕРЕЗНЯ В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Напередодні професійного свята секретар Путивльської міської ради Олександр ЛИТВИНОВ разом з начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури Миколою МАЗІНИМ  привітали працівників комунальних підприємств із професійним святом.

15:54:51 15.03.2024

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ

У районі нового цвинтара м. Путивль, по вул. Кролевецькій невідомою парою похилого віку, на білому ВАЗ 2121 "Нива" був зроблений підпал сухої рослинності, що ледве не призвело до трагічних наслідків, про що повідомили громадяни, які прибирали місця поховань. Вогонь було ліквідовано працівниками відділу ЖКГ о 14:30.

15:24:32 12.03.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ МІСТА ТА СІЛ ГРОМАДИ

Путивльська міська рада закликає всіх керівників підприємств, установ і організацій усіх форм власності, населення приватного сектору, усіх небайдужих долучитися до прибирання міста та сіл після зими.

09:36:59 05.03.2024

БЛАГОУСТРІЙ ГРОМАДИ

Благоустрій – це не тільки візитна картка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем і перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування населеного пункту.

18:08:16 04.03.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ М.ПУТИВЛЬ

У зв'язку зі збільшенням температури повітря та навантаженням на енергосистему  нашої країни тимчасово буде вимкнено вуличне освітлення для зниження навантаження та збереження світла в домівках.

19:01:40 08.01.2024

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

На численні звернення громадян, з урахуванням пропозицій, оприлюднюємо розклад руху на міському автобусному маршруті загального користування «Профліцей – с.Пруди».

16:45:14 18.12.2023

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ

Відділ ЖКГ Путивльської міської ради інформує, що згідно з Законом України «Про автомобільні дороги» утримання, експлуатація та чищення доріг взимку на території громади проводять

11:30:53 07.12.2023