Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

Відділ житлово-комунального господарства,

благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Юридична адреса: 41500, Сумська область, м.Путивль, вул.Першотравнева,84

Електронна адреса: vidilgkhputivl@ukr.net

Розклад роботи:

Понеділок   ­-  Четвер  –  з 08.00    до  17.15

П’ятниця  –  з 08.00   до  16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Склад   відділу:

Начальник  відділу

Головний бухгалтер                                    Бурнакова Тамара Анатоліївна

Провідний спеціаліст

бухгалтер                                                     Мичка Тетяна Олександрівна

Провідний спеціаліст

уповноважена особа в

сфері публічних закупівель                        Лукашова Ольга Євгеніївна

Провідний спеціаліст з

питань комунальної власності                   Мазін Микола Федорович

Провідний спеціаліст  з

питань благоустрою                                    Гуреєв Сергій Володимирович

Організаційна структура, функції, повноваження, завдання та напрями діяльності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Інформація щодо  кількості фізичних осіб-підприємців,які здійснюють пасажирські перевезення на територію Путивльської громади

Перелік

суб’єктів господарювання комунальної власності

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИНИКНЕННЯ ПОЖЕЖ

Останнім часом у зв'язку з погодними умовами почастішали випадки виникнення пожеж. Міська рада звертається до всіх громадян, керівників підприємств, установ та організацій, підприємців та сільгоспвиробників посилити заходи безпеки при поводженні з вогнем, аби не допустити випадків виникнення пожеж.

15:03:16 10.08.2021

ВІТАННЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Сьогодні свій День народження святкує наш незмінний «командир» бригади з благоустрою міста Яна Толопіло.

17:04:06 15.06.2021

ЗМІНИ У СФЕРІ НАДАННЯ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

У приміщенні Конотопської РДА за участі начальника відділу ЖКГ, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради Людмили КЛИВЕНКОВОЇ, економіста КП "Путивльміськводоканал" Світлани ФОНТИ та начальника абонентської відділу КП "Путивльміськводоканал" Олександра КОРОТКОВА  відбулася онлайн-нарада  з питань закоконодавчих змін у сфері надання комунальних послуг, а саме:

15:43:16 11.06.2021

"СУМИГАЗ" ПОПЕРЕДЖАЄ

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до відома, що 09.06.2021 на РКС «Путивль», можливо буде припинено газопостачання у м.Путивль та селах Путивльської громади.

16:20:01 07.06.2021

ПІДГОТОВКА ДО КУПАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Готуємось до купального сезону. Проведено навчання плавців-рятувальників та обстеження акваторії місця для купання по вул. Коренєва,10.

16:44:57 03.06.2021

ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ГАЗУ

Путивльська дільниця Конотопського відділення АТ «Сумигаз» доводить до Вашого відома, що у зв’язку з реконструкцією ШГРП – інвестиційна програма 2020 року, 19.05.2021 буде припинено газопостачання до житлових будинків по м.Путивль, вул.Козацька, строком на три доби, від постачання газу буде відключено 65 споживачів природнього газу.

13:11:39 13.05.2021

ПРО ОНЛАЙН-КУРСИ ДЛЯ ОСББ

Повідомляємо, що проект ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) запустив серію безкоштовних онлайн-курсів «ОСББ: абетка успіху» для співвласників багатоквартирних будинків у всіх регіонах України.

17:00:14 11.05.2021

СПІЛЬНА ПРАЦЯ НА БЛАГО ЛЮДЕЙ – ОБ’ЄДНУЄ!

У суботу 24.04.2021 року у с. Волокитине виникла надзвичайна подія – згорів насос башти Рожнова, яка забезпечує водою мешканців села. Отож існувала реальна загроза припинення водопостачання домогосподарств на тривалий період.

15:52:42 27.04.2021