Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури

Відділ житлово-комунального господарства,

благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розклад роботи:

Понеділок   ­-  Четвер  –  з 08.00    до  17.15

П’ятниця  –  з 08.00   до  16.00

Обідня перерва з 12.00 до 13.00

Вихідні дні: субота, неділя

Склад   відділу:

Організаційна структура, функції, повноваження, завдання та напрями діяльності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради

Інформація щодо  кількості фізичних осіб-підприємців,які здійснюють пасажирські перевезення на територію Путивльської громади

Перелік

суб’єктів господарювання комунальної власності

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Останнім часом у мережі «Фейсбук» з’являється багато дописів з приваду роботи нашого відділу. Вважаю ці дописи, навіть негативні, як зацікавленість жителів з покращення роботи нашого відділу.

10:04:44 31.05.2022

ПРИЗНАЧЕННЯ УПРАВИТЕЛЯ БАГАТОКВАРТИРНИМИ БУДИНКАМИ

Питання призначення управителя багатоквартирними будинками в місті набуло небувалого розголосу. Відділ ЖКГ виконав свої повноваження і провів конкурс з визначення управителя багатоквартирними будинками, чого вимагало від нас чинне законодавство.

09:56:01 31.05.2022

ШАНОВНЕ ТОВАРИСТВО

Одним із повноважень нашого відділу є контроль за торгівлею в невстановлених містах, у нашому випадку торгівля з рук по вулиці Вознесенська та проспекту Іоанна Путивльського.

09:45:58 31.05.2022

ШАНОВНА ГРОМАДО

Відділ ЖКГ поділяє стурбованість мешканців багатоквартирних будинків щодо тарифів на утримання будинків. Але зазначаємо, що відділ цілеспрямовано виконує свої повноваження, а саме проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирними будинками, чого вимагає чинне законодавство. Такий конкурс було проведено в травні, і переможцем цього конкурсу оголошено Путивльську ЖЕК.

11:45:05 25.05.2022

ДЯКУЄМО

Шановні путивляни, дякуюємо всім, хто приступив до косовиці трави на прибудинкових територіях. Ми бачимо, що через дефіцит палива багато хто змінив мотокоси на звичайні, але не змінив свого наміру жити в чистоті та порядку. Ви молодці.

11:50:31 18.05.2022

ТОРГІВЛЯ НА ВУЛИЦЯХ

Інформуємо, що згідно з рішенням виконавчого комітету Путивльської міської ради, було створено комісію з питань стихійної торгівлі.

14:59:40 13.05.2022

ДОБРОГО ДНЯ, ШАНОВНА ГРОМАДО

Звітуємо, що працівниками відділу ЖКГ було завершено роботу з прибирання залишків після спилу аварійного дерева на цвинтарі по вул.Базима. Отримані дрова були передані до лікарні для опалювання.

16:19:52 11.05.2022

УПРАВИТЕЛЬ БАГАТОКВАРТИРНИХ БУДИНКІВ

06.05.2022 відділом ЖКГ було проведено конкурс з визначення послуги управителя багатоквартирними будинками в межах Путивльської міської територіальної громади.

10:56:15 11.05.2022