Перелік запитуваних питань

Місяць

Запитувана публічна інформація

Січень

1. Про кількість соціального і тимчасового житла, наданого тимчасово переміщеним особам.

2. Про розміщення рекламних носіїв та кількість виданих дозволів стосовно розміщення інформації з реалізації програми «Велике будівництво».

3. Про надання інформації щодо місцевих програм  та громадсько-політичної участі громадськості у прийнятті рішень місцевого значення.

4. Про надання інформації стосовно діяльності депутатки Бутової О.О.

5. Про забезпечення адаптованими сумішами дітей для штучного вигодовування, народжених від ВІЛ-позитивних матерів.

6. про придбання піщаної суміші для посипання доріг та тротуарів.

Лютий

7. Про постачання харчових продуктів до закладів освіти, кількість постачальників, які впровадили систему ХАССП з використанням комп’ютерної програми НАССР-TRADING.

8. Про існуючі програми з енергоефективності та підтримки ОСББ, впровадження енергоефективних заходів.

9. Про доставку підручників до закладів освіти, укладені договори, перелік закладів, кількість учнів та підручників станом на 1 лютого 2022 року.

10. Про передачу суміші для посипання доріг Путивльській міській раді від ССК «Ярославна».

11. Про діяльність громадської ради у Путивльській міській раді.

12. Про надання завірених копій результатів голосування.

Березень

Квітень

13. Про надання інформації щодо заробітних плат, премій, матеріальної допомоги нарахованих міському голові, заступникам, секретарю та керуючому справами Путивльської міської ради.

Травень

14. Про інформацію щодо заробітних плат працівникам органів місцевого самоврядування, органів державної влади за лютий-квітень 2022 року, створення умов дистанційної роботи та кількість штатних працівників, які перебувають у простої.

Червень

15. Про надання інформації стосовно звернень депутатів міської ради  до голови Сумської ОДА, Сумської обласної ради щодо виділення додаткових коштів для утримання Путивльського НВО.

16. Про надання завіреної копії  Положення про громадські слухання у Путивльській територіальній громаді.

17. Про надання завірених належним чином копій установчих документів Путивльської міської ради.

18. Про надання копії рішення щодо дозволу на буріння скважини, яка розташована за адресою: с. Кардаші, вул. Ковпака, буд. 31.

19. Про надання переліку об’єктів та фото, де було здійснено демонтаж знаків з серпом та молотом.

20. Про надання електронних копій документів, які стосуються заходів щодо переведення такої публічної послуги в електронну форму.

21. Про надання електронних копій документів, які стосуються заходів щодо переведення такої публічної послуги в електронну форму.

22. Про надання електронних копій документів, які стосуються заходів щодо переведення такої публічної послуги в електронну форму.

23. Про надання копії протоколу про результати громадського слухання проекту рішення «Про  припинення юридичної особи Путивльського НВО: гімназії-закладу дошкільної освіти (центру розвитку дитини) Путивльської міської ради шляхом ліквідації.

Липень

24. Про прийняті програми/стратегії концепції розвитку освіти дорослих (освіти впродовж життя)