A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, м.Путивль

Перелік запитуваних питань

ПЕРЕЛІК

 запитуваних питань за 2021 рік

 

Місяць

Запитувана публічна інформація

Січень

1. Про надання копій документів, що регулюють порядок встановлення відеонагляду.

2. Про надання копій документів, які містять інформацію про залишки освітньої субвенції в розрізі адміністративних одиниць Сумської області станом на момент прийняття Постанови КМУ від 4 листопада 2020 року № 1064.

3. Про надання детальної інформації щодо отримання будь-яких виплат (заробітна плата, премія, надбавка, тощо), які отримано Гаврильчуком К. М. за 2020 рік.

4. Про надання детальної інформації щодо отримання будь-яких виплат, заробітна плата, премія, надбавка, тощо, які отримано Почепцовою Т.М. за 2020 рік.

5. Про надання детальної інформації щодо отримання будь-яких виплат (заробітна плата, премія, надбавка, тощо), які отримала Каліон А.А.

6. Про надання копії штатного розкладу працівників Путивльської міської ради або іншого документу, який підтверджує отримання заробітної плати та інших виплат за 2020 рік.

Лютий

7. Про надання переліку підпорядкованих закладів ЗОНЗ (школи), ОЗООЗДО (дошкілля), ІРЦ, ЗПО (позашкілля), НВК та інші, та їх фактичні адреси. Про надання інформації щодо виду опалення по окремо кожному закладу.

8. про підписання угоди або договору на висвітлення їх діяльності в ЗМІ.

9. Про загальну кількість громадян, які потребують поліпшення житлових умов (квартирний облік)  перебуває на обліку (черзі) станом на 31.01.2021.

10. Щодо обліку громадян,  які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання у Сумській області та соціального квартирного обліку громадян у Сумській області.

11. Інформація про розмір грошових коштів (міський голова, заступник, працівники Путивльської міської ради) виплачених за грудень 2020 року.

12. Інформація про розмір грошових коштів (міський голова, заступник, працівники Путивльської міської ради) виплачених за грудень 2020 року.

13. Про організацію роздільного збору відходів утилізації на міському звалищі, про заплановані заходи з підвищення екологічної свідомості населення Путивльської міської ради.

14. Інформація про розмір грошових коштів (заступники, секретар, старости, начальники відділів Путивльської міської ради) за грудень 2020 року.

15. Про розмір грошових коштів: заступники, секретар, старости, начальники відділів Путивльської міської ради за січень 2021 року.

Березень

16. Про надання інформації з отримання заробітної плати і премії Гаврильчука К.М. впродовж 2020 року, як першого заступника міського голови і після обрання головою громади. Яким був розмір заробітної плати інших співробітників впродовж 2020 року (помісячно). Розмір зарплатні встановлено для працівників громади на 2021 рік.

17. Про надання інформації щодо витрачених коштів з місцевого бюджету на розчищення доріг та тротуарів від снігу та на посипання доріг піщаною сумішшю за січень – лютий 2021року.

18. Про кількість та перелік медичних закладів, які стаціонарно лікують хворих на COVID-19 у громаді. Кількість пролікованих хворих на COVID-19  у цих закладах у 2020 році. Про кількість хворих на коронавірус, які перебувають у цих закладах станом на час формування відповіді.

Квітень

19. Про порядок отримання бланку посвідчення реабілітованого:

- про здійснення закупівлі бланків вказаних посвідчень;

- про здійснення видачі посвідчень.

20. Про надання інформації щодо переліку вулиць і провулків та інших топонімів пунктів району.

21. Про запит на інформацію Гудими О. про розміщення державних паспортів.

22. Про видачу посвідчення реабілітованим громадянам виконавчим комітетом міської ради.

23. Про перелік населених пунктів, де встановлені бюсти, пам’ятники, меморіальні таблички героям соціальної праці та депутатам РСР, які були нагороджені орденом Леніна. Про перелік населених пунктів,  де на меморіалах загиблих розміщено макет ордену  «Вітчизняна війна».

24. Про надання інформації про наявність земель, вільних для фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва, будівництва власних гаражів.

25. Про надання інформації про наявність земель, вільних для фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва, будівництва власних гаражів.

26. Про запит на інформацію щодо кількості жінок ветеранів  - учасниць бойових дій на Сході України.

Травень

27. Про запит на інформацію стосовно переліку кладовищ.

28. Про переадресацію публічного запиту стосовно демонтажу забороненої символіки на (об’єктах) пам’ятниках.

29. Про надання інформації стосовно вільних земельних ділянок для одноразової безоплатної передачі у приватну власність.

30. Про надання адреси та телефону держпідприємства з виготовлення технічної документації. Про надання копії рішення від 26.03.2021 № 349-МР.

31. Про надання інформації стосовно важкогабаритного, вантажного транспорту на території громади.

32. Про надання інформації стосовно наявності меморіальних та військових кладовищ, а також цвинтарів за релігіями.

33. Про надання інформації щодо сільгоспвиробників, які посіяли овес у 2021 році.

Червень

34. Про надання відеоматеріалів, знятих на відеокамери 11.06.2021 з 12.00 по 14.00 год. та 14.06.2021 з 13.00 до 14.00 год. в приміщенні навчального закладу Сумської обласної ради «Путивльський педагогічний коледж ім. С.В. Руднєва. Про письмове повідомлення щодо осіб, які запросили як представника ЗМІ.

35. Про надання публічної інформації щодо наявності земель державної та комунальної власності, не наданих у власність/користування.

Липень

36. Про надання інформації щодо діючих місцевих програм підтримки ОСББ.

37. Про місцеві програми щодо підтримки ОСББ та впровадження енергоефективних заходів.

38. Про перелік місцезнаходження пам’ятників, меморіальних табличок, тощо на честь дружби українського та російських народів, або дружби між українськими та російськими населеними пунктами.

39. Про наявність вільних земельних ділянок.

Серпень

40. Про надання інформації щодо приміщень та інших об’єктів нерухомого майна комунальної форми власності, що перебувають у користуванні громадських організацій.

Вересень

41. Про надання інформацій щодо звернень сімей, в яких є діти, що мають статус постраждали внаслідок воєнних та збройних конфліктів за допомогою до органів місцевого самоврядування.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь