Конкурси

Виконавчий комітет Путивльської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста

з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету

Путивльської міської ради

УМОВИ проведення конкурсу:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії виконавчого комітету Путивльської міської ради такі документи :

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками) ;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см ;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (NAZK.GOV.UA).

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

ОСНОВНІ ВИМОГИ до претендентів/кандидатів на заміщення вакантної  посади:

- наявність громадянства України.

- наявність вищої освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра або спеціаліста.

-  стаж роботи в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 2-х років або стаж роботи в інших сферах управління - не менше 3-х років.

- знання чинного законодавства в органах місцевого самоврядування, з питань місцевого самоврядування, з питань комунальної власності;

-  вільне володіння державною мовою;

- впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та відповідними програмними засобами.

Документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня оголошення конкурсу  за адресою: 41500, Сумська область, м. Путивль, вул. князя Володимира,50, виконавчий комітет Путивльської міської ради, каб. № 3.

Телефон для довідок: (05442) 5-41-74.

Виконавчий комітет Путивльської міської ради

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста

з охорони праці апарату виконавчого комітету

Путивльської міської ради

УМОВИ проведення конкурсу:

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками) ;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см ;

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Телефон для довідок: (05442) 5-41-74.

Начальник відділу

організаційно-кадрової роботи                    Антоній ЧЕРЕМШИНСЬКИЙ