Конкурси

Порядок проведення конкурсу,  Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування, Порядок прийняття на службу до виконавчих органів Путивльської міської ради

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Виконавчий комітет Путивльської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста з питань благоустрою відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури виконавчого комітету Путивльської міської ради.

08:32:48 18.02.2022

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради оголошує конкурс на посади директорів  комунальних закладів «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради Сумської області та «Путивльська публічна бібліотека» Путивльської міської ради Сумської області.

16:43:07 01.02.2022