Поради вчителя-реабілітолога

ВЕСЕЛА ЙОГА ДЛЯ ДІТЕЙ

Бути в гармонії з власним тілом і завжди мати вигляд на всі сто допоможе йога — тренд у галузі здорового способу життя. Досить сидіти перед телевізором! Якщо хочеш бути здоровим та життєрадісним, приєднуйся до шанувальників дитячої йоги.

14:43:44 05.01.2024

ЩО ТАКЕ ПЛОСКОСТОПІСТЬ?

Плоскостопість (також її називають pes planus або впала дуга) - це деформація стопи, при цьому вся підошва стопи вступає в повний або майже повний контакт із землею. Приблизно 20–30% загального населення має плоскостопість.

11:24:54 15.12.2023

ПОРУШЕННЯ ПОСТАВИ У ДІТЕЙ

Постава — це природне положення тулуба в розслабленому стані, при якому зберігаються природні вигини хребта. Мається на увазі опис форми тіла,  (голова, плечі, форма грудної клітки й живота, нахил таза, положення ніг і ступнів). Формується правильна постава в дітей із раннього віку в процесі зростання й розвитку скелета.

15:21:43 19.05.2021

ПРОФІЛАКТИКА ПЛОСКОСТОПОСТІ У ДІТЕЙ

Плоскостопість - це деформація стопи, яка характеризується сплощенням поздовжнього або поперечного, рідше поздовжньо-поперечного склепінь стопи, в результаті слабкості м'язового апарату.

16:20:47 22.02.2021

ДИХАЛЬНА ГІМНАСТИКА ЯК ЗАСІБ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ

Дихальна гімнастика у вузькому значенні — це спеціальні вправи для розвитку дихальної мускулатури, які відіграють важливу роль в оздоровленні організму, тому дітей обов’язково потрібно навчати дихати правильно.

16:00:02 22.02.2021