ПІДВИЩУЄМО ПРОФЕСІЙНУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

«Освітні втрати/освітні розриви/освітні прогалини/навчальні втрати» — ці поняття стали надзвичайно нагальною і актуальною темою сьогодення.

09:52:40 15.11.2023

“НАША ДУМА, НАША ПІСНЯ НЕ ВМPЕ, НЕ ЗAГИНE… ОТ ДЕ, ЛЮДЕ, НАША СЛАВА, СЛАВА УКРАЇНИ!”

Указом Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 започатковано Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, метою якого є вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, стимулювання учнівської молоді до вивчення української мови і літератури.

16:35:35 14.11.2023

ПРОВЕДЕНО ІНСТРУКТИВНЕ КОНСУЛЬТУВАННЯ

8 листопада 2023 року відбулась інструктивна онлайн-нарада з головами, секретарями, членами журі, спостерігачами ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови та історії.

17:10:03 08.11.2023

ІНСТРУКТИВНА НАРАДА ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ І ЛІТЕРАТУРИ

02 листопада 2023 року Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради було проведено інструктивну нараду щодо організаційного супроводу ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури, яка відбудеться 04 листопада 2023 року.

15:05:30 02.11.2023

ВИКЛАДАЄМО МИСТЕЦТВО В ШКОЛІ

Мистецтво, як специфічна форма естетичної свідомості, є надзвичайно чутливим у реагуванні на всі прояви життя в різноманітті художніх образів. «Занурення» в мистецтво активізує в людині всі пізнавальні процеси – емоції і почуття, пам’ять, увагу, фантазію, інтелект, мислення  в  широкому  розумінні, «пробуджує» творчі сили.

10:59:17 01.11.2023

НАСТАВНИЦТВО: ПРОФЕСІЙНА ПІДТРИМКА ТА РОЗВИТОК ПЕДАГОГІВ

17 жовтня 2023 року команда КУ «Путивльський ЦПРПП» взяла участь у вебінарі «Наставництво: професійна підтримка та розвиток педагогів». Організатор: відділ професійного розвитку педагогічних працівників державної установи «Український інститут розвитку освіти» за підтримки Європейський Центр Вергеланда Програма «Демократична школа» та Всеукраїнський фонд «Крок за кроком».

16:14:15 17.10.2023

ДБАЄМО ПРО ЗДОРОВ’Я

Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником. 10 жовтня в Україні відзначали Всесвітній день психічного здоров’я.

16:09:48 10.10.2023

У ФОКУСІ УВАГИ - ДОШКІЛЛЯ

20 вересня 2023 року КУ «Путивльський ЦПРПП» була організована онлайн-зустріч з вихователями закладів дошкільної освіти Путивльської громади щодо організації освітнього процесу у 2023/2024 навчальному році. 27 педагогів розглянули питання організації та підтримки безпечного освітнього простору, організації освітнього процесу в різних формах, подолання освітніх втрат, проведення ранкових зустрічей, онлайн/офлайн занять, спостережень, активностей, в тому числі в укритті, планування педагогічної взаємодії з дітьми з особливими освітніми потребами, партнерства з батьками (законними представниками дітей).

15:40:40 20.09.2023