Поради практичного психолога

23 Лютого, 2021 р., 11:19
Якщо дитина підійшла до вас з проханням «пограти», принесла своїх улюблених ведмедиків або конячок, на яких ви вже дивитися не можете, не впадайте у відчай, скористайтеся однією з цих ідей для того, щоб швидко придумати рольову гру. Адже, насправді, дитина таким чином може “відіграти” певні травматичні події.
23 Лютого, 2021 р., 11:17
1. У своїх відносинах з дитиною дотримуйтеся «позитивної моделі». Хваліть її в кожному випадку,  підкреслюйте навіть незначні успіхи. Пам’ятайте , що гіперактивні діти ігнорують догани та зауваження, але чутливі до найменшої похвали.

23 Лютого, 2021 р., 11:16
Криза 3-річного віку характерізується наявністю певних симптомів.

22 Лютого, 2021 р., 16:39
Ми живемо в час небувалого злету інформаційних технологій,  отримуємо інформацію завжди, коли читаємо книжки, слухаємо радіо, дивимось телевізор, спілкуємось між собою. Завдяки технічному прогресу з'явилися нові засоби комунікації, тобто засоби спілкування, а разом з ними – нові цінності.

22 Лютого, 2021 р., 16:38
Найдоцільніше посадити учня за першу парту, він менше відволікатиметься.

22 Лютого, 2021 р., 16:37
Дізнайтеся більше про церебральний параліч, про організації, які надають допомогу та джерела, з  яких ви можете отримати корисну інформацію.

22 Лютого, 2021 р., 16:36
Навчіться перевіряти справність слухового апарату дитини.

22 Лютого, 2021 р., 16:35
Через кожні 10-15 хвилин учень має 1-2 хвилини перепочити, роблячи спеціальні вправи.

22 Лютого, 2021 р., 16:33
Зосередьте увагу на сильних сторонах учня і спирайтеся на них у процесі навчання. Водночасбудьте готові, що доведеться поступово заповнювати прогалини у знаннях, вміннях і навичках учня.

22 Лютого, 2021 р., 16:31
Коли ви помітили, що у вашому класі є учень, який має схожі труднощі, проконсультуйтеся  з учителями, котрі навчали дитину в попередні роки.