УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ ПІДПИСАНО

24 червня 2021 року педагоги Комунального закладу Сумської обласної ради  «Шалигинська спеціальна школа» на чолі з директором Тамарою СЛУКІНОЮ відвідали Комунальну установу «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради. Педагоги обговорили  шляхи обміну досвідом, основні положення угоди про співпрацю. У робочій обстановці угоду було підписано. Потім була оглядова екскурсія нашим славетним краєм.

08:51:52 25.06.2021

ОБМІН ДОСВІДОМ

Педагоги  Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради 11 червня 2021 року відвідали Комунальний заклад Сумської обласної ради  «Шалигинську спеціальну школу» .

15:42:21 14.06.2021

1 ЧЕРВНЯ –МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Сьогодні,  у Міжнародний день захисту дітей,  фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради провели незвичні корекційно-розвиткові заняття, вітаючи своїх відвідувачів зі святом. На  свіжому повітрі провели ігри, конкурс малюнків на асфальті  з теми: «Країна дитячих мрій». Під веселу музику дітки танцювали, виконували руханки, гралися та  отримали солодкі подарунки.

13:52:58 01.06.2021

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІМИ ПОСЛУГАМИ ДІТЕЙ ІЗ ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ

У рамках угоди про співпрацю 28 травня 2021 року відбулася робоча зустріч з начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрієм РАДІНИМ, у ході якої обговорювалися актуальні питання  забезпечення освітніми послугами дітей із прийомних сімей. Проведені спільні групові консультації прийомних батьків щодо їх прав та обов’язків, надані практичні поради.

13:42:44 01.06.2021

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

10:45:23 01.06.2021

ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ

З метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» взяли участь у науково-практичній веб-конференції "Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами", яка була організована в рамках проєкту «Твій безмежний світ» за підтримки фармацевтичної компанії Acino, про що отримали відповідні сертифікати.

16:32:11 28.05.2021

ЗАСІДАННЯ ФАХІВЦІВ

25 травня 2021 року відбулося чергове засідання фахівців КУ «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області,  на якому було обговорено результати проведення комплексних оцінок дітей з особливими освітніми потребами, які здобували освіту в спеціальному та інклюзивних класах, здійснено моніторинг розвитку дітей, які відвідують корекційно-розвиткові заняття в ІРЦ.

16:31:18 28.05.2021

ПРИЄМНИЙ ПОДАРУНОК

Сьогодні завдяки участі фахівців у науково-практичній  онлайн конференції на тему: "Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами", яка була організована в рамках проєкту «Твій безмежний світ» за підтримки фармацевтичної компанії Acino, Комунальна установа «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області отримала безкоштовно 2 робочих зошити для дітей з розладами спектру аутизму «Соціально-побутове орієнтування», «Вивчаємо час граючи» автори:

15:38:04 14.05.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПСИХОЛОГА

23 квітня 2021 року в Україні відзначається День психолога. Колектив Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний» Путивльської міської ради щиро вітає найкращих психологів Юлію ІВАНОВУ та Олену МОВЛЯНОВУ з професійним святом! Шановні колеги, бажаємо Вам міцного здоров’я, терпіння, наснаги, нехай Всесвіт привітно всміхнеться і подарує Вам стільки любові, щоб її вистачило на все життя, нехай робота приносить вам не тільки зростання досвіду, але й задоволення!

15:33:56 23.04.2021

КРАЩА ЕКО ІГРАШКА УКРАЇНИ

Відповідно до  Комплексної  програми  «Освіта Путивльщини на 2021 рік», затвердженої рішенням 3 сесії Путивльської міської ради 8 скликання від 14.01.2021р. № 164-МР, з метою забезпечення  якісними корекційно-розвитковими  послугами  дітей з особливими освітніми потребами у квітні 2021 року поповнилася матеріально-технічна база Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області багатофункціональним пристроєм та  комплектом для пісочної терапії- кращою еко іграшкою України- на загальну суму чотирнадцять тисяч гривнів.

11:40:10 20.04.2021