20 Квітня, 2021 р., 11:40
Відповідно до  Комплексної  програми  «Освіта Путивльщини на 2021 рік», затвердженої рішенням 3 сесії Путивльської міської ради 8 скликання від 14.01.2021р. № 164-МР, з метою забезпечення  якісними корекційно-розвитковими  послугами  дітей з особливими освітніми потребами у квітні 2021 року поповнилася матеріально-технічна база Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області багатофункціональним пристроєм та  комплектом для пісочної терапії- кращою еко іграшкою України- на загальну суму чотирнадцять тисяч гривнів.

16 Квітня, 2021 р., 11:51
Підготовка педагогів та асистентів вчителя є одним з найважливіших чинників якісного інклюзивного навчання у школі –  це результат дослідження, яке проведене протягом грудня-січня 2020 року.
15 Квітня, 2021 р., 11:25
Відповідно до угоди про співпрацю з Новослобідською територіальною громадою 15 квітня 2021 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара КИЗЕНКО взяла участь у онлайн нараді керівників закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради, у ході якої наголосила на важливості своєчасної підготовки документів для зарахування дітей з особливими освітніми потребами до інклюзивних класів у 2021-2022 навчальному році. Проаналізувала потребу окремих дітей у проходженні комплексної оцінки. Також акцентувала увагу керівників на необхідності моніторингу виконання індивідуальних програм розвитку дітей з обов’язковою участю батьків, внесення до ІПР переліку засобів корекції відповідно до Типового переліку, затвердженому наказом МОН України від 23.04.2018 року №414 зі змінами.
14 Квітня, 2021 р., 15:03
Одним із основних завдань КУ «Путивльський нклюзивно-ресурсний центр» є проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, у тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей дитини.
31 Березня, 2021 р., 15:25
30 березня 2021 року  фахівці КУ «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської Сумської області ради взяли участь у онлайн науково-практичній  конференції на тему: "Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами", яка була організована в рамках проєкту «Твій безмежний світ» за підтримки компанії Acino.
30 Березня, 2021 р., 12:33
2 квітня – день, який щорічно проходить під гаслом «Я одягну блакитне» на знак підтримки людей з аутизмом. Слово «аутизм» походить від грецького autos – «сам», а аутизм означає «занурення у себе». Це розлад розвитку нервової системи, який ускладнює комунікацію, вважається генетичним, але сучасні науковці все частіше відносять аутизм до розладів, пов’язаних також із забрудненням довкілля, їжі та питної води.
15 Березня, 2021 р., 14:36
З січня по березень 2021 року практичні психологи Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради   пройшли он-лайн  навчання, успішно склали тести та отримали сертифікати  Спеціалізованого центру здоров’я та розвитку «Коло сім’ї»  з тем: « Розлади харчової поведінки: сучасні методи допомоги дітям і підліткам» (лектор Леся Підлісецька), «Інклюзивне навчання: міжнародний досвід впровадження в освітньому просторі» (лектор Мішель Хені), «АВА-терапія: модель застосування поведінкового керівництва у роботі з дітьми з розладами розвитку» (лектор Корі Штамп).
11 Березня, 2021 р., 11:29
10 березня 2021 року за запрошенням фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр»  Путивльської міської ради відвідали Зінівський навчально-виховного комплекс. Директор Центру Тамара КИЗЕНКО провела групові та індивідуальні консультації педагогів щодо особливостей організації інклюзивного навчання, моніторингу індивідуальної програми розвитку дитини з особливими  освітніми потребами, надала практичні поради з проведення корекційно-розвиткових занять з дітьми, відповідно до потреб дітей.
04 Березня, 2021 р., 10:00
2 березня 2021 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради відбулося   засідання творчої групи учителів-логопедів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та ІРЦ.
02 Березня, 2021 р., 09:35
У наш час проблема порушень постави та сколіозу у дітей є найбільш поширеною. Неправильне сидіння за партою, важкі портфелі, знижена фізична активність – усе це  впливає на дитячу поставу.