АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ

16 лютого 2024 року відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради під головуванням начальника відділу освіти Людмили Скоробогатої була проведена нарада керівників установ та закладів освіти Путивльської міської ради щодо розгляду актуальних питань діяльності освітньої галузі.

16:37:25 19.02.2024

УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

16.02.2024 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Юлія Іванова та Олена Мовлянова взяли участь у семінарі спеціалістів психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами», організований КУ «Путивльський ЦПРПП» спільно з КУ «Путивльський ІРЦ» у рамках угоди про співпрацю.

16:00:17 16.02.2024

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

9 лютого 2024 року на платформі ZOOM для вихователів дошкільних закладів освіти та вчителів початкових класів сільських закладів освіти Путивльської громади відбулась онлайн зустріч-консультація на тему: «Дрібна моторика дитини, її роль у розвитку мовлення та інтелекту», яку провела фахівець(консультант- логопед) Комунальної установи «Путивльський інкюзивно-ресурсний центр»  Путивльської міської ради Сумської області Ольга СМІЛИК.

14:51:38 09.02.2024

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ ЗА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР

Протягом січня 2024 року відбулись чергові онлайн-засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, під час яких обговорили та проаналізували виконання індивідуальних програм розвитку 19 дітей з особливими освітніми потребами, досягнення та труднощі у навчанні учнів протягом І семестру 2023-2024 н. р.

15:26:18 02.02.2024

МАЙСТЕР-КЛАС

2 лютого 2024 року на базі Путивльського закладу дошкільної освіти №4 Путивльської міської ради Сумської області відбувся майстер-клас для вихователів на тему: «Вплив розвитку дрібної моторики на мовлення дитини». Провела захід фахівець (консультант) Комунальної установи «Путивльський інлюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Ольга СМІЛИК.

15:03:10 02.02.2024

ПІДСУМКИ ПЕРШОГО СЕМЕСТРУ

10-12 січня 2024 року у Путивльському ліцеї №1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради Сумської області відбулися чергові засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

17:00:08 12.01.2024

МОНІТОРИНГ ВИКОНАННЯ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОГРАМ РОЗВИТКУ ЗА І СЕМЕСТР

3-4 січня 2024 року у Путивльському ліцеї №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради Сумської області відбулися чергові засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

14:41:15 05.01.2024

ЗАСІДАННЯ ТВОРЧОЇ ГРУПИ ВЧИТЕЛІВ -ЛОГОПЕДІВ

8 грудня 2023 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради відбулось засідання творчої групи вчителів-логопедів закладів освіти Путивльської міської ради на тему: «Актуальні питання в наданні корекційно-розвиткових послуг дітям з порушеннями мовлення».

17:01:35 12.12.2023

СВЯТА РОЗПОЧАЛИСЬ

До Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області завітало свято Святого Миколая із солодкими подарунками від голови Путивльської міської ради Гаврильчука Костянтина Миколайовича. Радості дітей не було меж. Висловлюємо велику подяку за солодкі подарунки, турботу, відчуття свята.

17:13:01 11.12.2023

ПІДВИЩЕННЯ ПРОФЕСІЙНОГО РІВНЯ ФАХІВЦІВ

4 грудня 2023 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради взяли участь у вебінарі на тему «Цифрові інструменти для надолуження знань і психосоціальної підтримки дітей молодшого шкільного віку», який проведено "ГО "Українська посмішка" в рамках проєкту «Надання цифрових інструментів для подолання відставання у навчанні, соціально-емоційного розвитку та оцінки стану психічного здоров'я для найбільш вразливих 35000 дітей», що реалізується БО «100% життя» у партнерстві з ГО «Українська посмішка» за підтримки Гуманітарного фонду для України.

16:09:01 04.12.2023