ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ЛОГОПЕДІВ

6 жовтня 2021 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської  міської ради відбулося   засідання  методичного об’єднання учителів-логопедів закладів дошкільної, загальної середньої освіти та ІРЦ.

18:07:00 07.10.2021

В ГОСТЯХ У ПУТИВЛЬСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №2

За запрошенням директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара  Кизенко  16 вересня 2021 року відвідала  Путивльський ліцей №2 та ознайомила педагогів з особливостями організації  роботи шкільних команд психолого-педагогічного супроводу  дітей з особливими освітніми потребами  в цьому навчальному році, ознайомивши присутніх з листами Міністерства освіти і науки України від 30.08.2021 № 1/9-436 «Щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році» та №1/9-31.08.2021 про права, обов’язки та особливості роботи асистента учителя інклюзивного класу

16:55:14 17.09.2021

УЧАСТЬ У ЗАСІДАННЯХ ШКІЛЬНИХ КОМАНД СУПРОВОДУ ДІТЕЙ

З 15 по 17 вересня 2021 року за запрошенням фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради узяли участь у 18 засіданнях шкільних команд психолого –педагогічного супроводу 18 дітей, які здобувають освіту в інклюзивних класах  Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва та Путивльського ліцею №2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради та надали практичні поради педагогам та батькам.

16:45:06 17.09.2021

ГРУПОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ КЕРІВНИКІВ ТА ПЕДАГОГІВ «ОСОБЛИВОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ІНКЛЮЗИВНОМУ КЛАСІ/ ДОШКІЛЬНІЙ ГРУПІ В 2021-2022 Н.Р.»

14 вересня 2021 року за запрошенням ЦПРПП Новослобідської ради директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко узяла участь у конференції Zoom з теми: «Особливості організації освітнього процесу в інклюзивному класі/ дошкільній групі в 2021-2022 н.р.» для керівників та педагогів, які працюють в інклюзивних класах та групах.

15:47:10 15.09.2021

ЗАСІДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ПУНКТУ АСИСТЕНТІВ УЧИТЕЛІВ ІНКЛЮЗИВНИХ КЛАСІВ

10 вересня 2021 року на базі Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради відбулося організаційне засідання консультаційного пункту асистентів учителів інклюзивних класів, у якому взяли участь 34 педагоги.

17:04:01 14.09.2021

УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ ПІДПИСАНО

24 червня 2021 року педагоги Комунального закладу Сумської обласної ради  «Шалигинська спеціальна школа» на чолі з директором Тамарою СЛУКІНОЮ відвідали Комунальну установу «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради. Педагоги обговорили  шляхи обміну досвідом, основні положення угоди про співпрацю. У робочій обстановці угоду було підписано. Потім була оглядова екскурсія нашим славетним краєм.

08:51:52 25.06.2021

ОБМІН ДОСВІДОМ

Педагоги  Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради 11 червня 2021 року відвідали Комунальний заклад Сумської обласної ради  «Шалигинську спеціальну школу» .

15:42:21 14.06.2021

1 ЧЕРВНЯ –МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Сьогодні,  у Міжнародний день захисту дітей,  фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради провели незвичні корекційно-розвиткові заняття, вітаючи своїх відвідувачів зі святом. На  свіжому повітрі провели ігри, конкурс малюнків на асфальті  з теми: «Країна дитячих мрій». Під веселу музику дітки танцювали, виконували руханки, гралися та  отримали солодкі подарунки.

13:52:58 01.06.2021

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІМИ ПОСЛУГАМИ ДІТЕЙ ІЗ ПРИЙОМНИХ СІМЕЙ

У рамках угоди про співпрацю 28 травня 2021 року відбулася робоча зустріч з начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрієм РАДІНИМ, у ході якої обговорювалися актуальні питання  забезпечення освітніми послугами дітей із прийомних сімей. Проведені спільні групові консультації прийомних батьків щодо їх прав та обов’язків, надані практичні поради.

13:42:44 01.06.2021