A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Новини

УВАГА

Комунальна установа «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області змінила адресу розташування, а саме:

14:38:11 22.09.2023

СЕМІНАР-НАРАДА ДЛЯ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ АСИСТЕНТІВ ВЧИТЕЛІВ ІНКЛЮЗИВНИХ КЛАСІВ

8 вересня  2023 року фахівцями Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області проведено семінар-нараду для  новопризначених асистентів вчителів інклюзивних класів.

15:20:09 08.09.2023

СПІВПРАЦЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

У рамках угоди про співпрацю 01 вересня 2023 року до Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області завітали педагогічні працівники, батьки та вихованці Комунального закладу «Шалигинська спеціальна школа» на чолі з директором Тамарою Слукіною. Фахівці КУ «Путивльський ІРЦ» провели комплексну оцінку розвитку дітей, надали поради батькам, обговорили шляхи співпраці щодо надання допомоги та підтримки дітям з особливими освітніми потребами в надзвичайних умовах воєнного стану, оптимальних шляхів надання освітньо-корекційних послуг дітям.

16:48:23 01.09.2023

УЧАСТЬ У НАРАДІ

30 серпня 2023 року у Путивльському Центрі позашкільної роботи відбулися нарада для керівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Путивльської міської ради, у якій узяла участь директор КУ «Путивльський ІРЦ» Тамара Кизенко та ознайомила присутніх із основними вимогами щодо організації інклюзивного навчання в 2023/2024 навчальному році, надала рекомендації щодо порядку відкриття інклюзивного класу, інклюзивної групи. Акцентувала увагу на організації роботи команд психолого-педагогічного супроводу осіб з особливими освітніми потребами, зокрема й тих, що перебувають на педагогічному патронажі. Також ознайомила з нормативною базою з організації навчання дітей з особливими освітніми потребами.

16:47:52 30.08.2023

СЕРПНЕВА НАРАДА КЕРІВНИКІВ

29 серпня 2023 року директор КУ «Путивльський ІРЦ» Тамара Кизенко взяла участь у серпневій нараді керівників закладів освіти Новослобідської сільської ради. Привітала учасників зібрання з початком нового навчального року та  наголосила на особливостях організації інклюзивного навчання в 2023/2024 навчальному році. Наголосила на важливості забезпечення осіб з особливими освітніми потребами навчанням з урахуванням потреб та можливостей дітей, зупинилась на алгоритмі створення інклюзивних класів, складанні індивідуальної програми розвитку дитини, моніторингу її виконання. Акцентувала увагу на методичних рекомендаціях «Безпечне освітнє середовище: Надання індивідуальної підтримки учням з особливими освітніми потребами під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації».

16:46:41 29.08.2023

ПІДСУМКОВІ ЗАСІДАННЯ КОМАНД ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНОГО СУПРОВОДУ

З 02.06.2023 по 06.06.2023 фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області брали участь у засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в інклюзивних класах Путивльського ліцею № 2 імені Г.Я. Базими. За цей період фахівцями було відвідано 13 засідань, на яких були присутні члени команди психолого-педагогічного супроводу, у тому числі батьки дітей, також були запрошені вчителі-предметники.

09:29:35 07.06.2023

СТАН ВИКОНАННЯ ІПР

02 червня 2023 року у Мазівській гімназії Новослобідської сільської ради Сумської підвели обговорили стан виконання індивідуальних програм розвитку двох учнів. У засіданні  команд психолого педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, які проходили у змішаній формі, узяла участь директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області Тамара КИЗЕНКО. Педагоги з безмежною любов’ю до дітей розповідали про їх досягнення, труднощі, плани щодо формування ІПР на новий навчальний рік. Засідання проводила директор Мазівської гімназії Ніна КИРЕЄВА, яка є головою команди супроводу.

16:18:56 05.06.2023

ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ

05 червня 2023 року директор Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Тамара Кизенко узяла участь у онлайн засіданнях двох команд психолого-педагогічного супроводу  осіб з особливими освітніми потребами, які здобувають освіту в Юр’ївській гімназії Новослобідської сільської ради.

15:15:23 05.06.2023

ЧАРІВНЕ СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – найпрекрасніше свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами нашої мирної процвітаючої країни.

16:34:14 01.06.2023

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ

31 травня 2023 року  у Стрільниківській гімназії  Путивльської міської ради  Сумської області відбулося чергове засідання двох команд супроводу дітей з особливими освітніми потребами. Засідання проходило у форматі Zoom-конференції.

16:09:10 31.05.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь