ІЗ «ПСИХОЛОГІЧНОЇ ВАЛІЗИ»

19 квітня 2024 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Юлія Іванова та Олена Мовлянова провели семінар-практикум для вчителів інклюзивних класів Путивльського ліцею 2 ім. Г. Я. Базими «Психологічна валіза», з якої детально зупинилися на матеріалі «Освіта дітей з навчальними труднощами».

13:22:36 22.04.2024

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ АСИСТЕНТІВ УЧИТЕЛІВ ІНКЛЮЗИВНИХ КЛАСІВ

12 квітня 2024 року на базі Путивльського ліцею №1 ім. Р. Руднєва  Путивльської міської ради фахівцями Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Сумської області проведено семінар-практикум для асистентів вчителів інклюзивних класів з актуальних питань інклюзивного навчання.

15:30:10 12.04.2024

ПОТРОХУ ОБЖИВАЄМОСЬ

Колектив Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради потроху обживається та облаштовує територію. 09 квітня 2024 року сформували зелену зону. Дякуємо усім причетним за допомогу.

08:08:26 10.04.2024

ВАЖЛИВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

5 квітня  2024 року на платформі ZOOM та офлайн для асистентів учителів інклюзивних класів, асистентів вихователів дошкільних закладів освіти та бажаючих узяти участь педагогів відбулась онлайн зустріч-консультація на тему: «Міжпівкульна взаємодія. Що це та для чого її розвивати?». Провела консультацію фахівець (консультант) Комунальної установи «Путивльський інкюзивно-ресурсний центр»  Путивльської міської ради Сумської області Ольга СМІЛИК (логопед).

09:03:34 08.04.2024

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ

22 березня 2024 року на базі Путивльського ЗДО (ясла-садок) №1 Путивльської міської ради фахівцем-консультантом Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Ольгою СМІЛИК було проведено семінар-практикум для вихователів. Тема заходу: «Дрібна моторика та її вплив на всебічний розвиток дитини».

08:55:59 26.03.2024

ДЕНЬ КОЛЬОРОВИХ ШКАРПЕТОК І «СОНЯЧНИХ ЛЮДЕЙ»

Міжнародний день людини з синдромом Дауна отримав свій офіційний статус завдяки ініціативі Міжнародної (IDSA) та Європейської (EDSA) асоціацій Даун Синдром на VI міжнародному симпозіумі з питань синдрому Дауна. Вперше він відзначався у 2006-му році, а в грудні 2011-го року Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати цей день усім державам і міжнародним організаціям, аби підвищити рівень поінформованості суспільства про синдром Дауна і звернути увагу на необхідність поліпшення якості життя та інтеграції у суспільстві людей з СД. День і місяць для цієї події були обрані зовсім не випадково, а саме 21 березня — вони символічно позначають природу синдрому Дауна: мова йде про 3 (замість 2-х, як зазвичай у людини) копії 21-ї хромосоми.

09:47:45 20.03.2024

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ

16 лютого 2024 року відділом освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради під головуванням начальника відділу освіти Людмили Скоробогатої була проведена нарада керівників установ та закладів освіти Путивльської міської ради щодо розгляду актуальних питань діяльності освітньої галузі.

16:37:25 19.02.2024

УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ

16.02.2024 року фахівці Комунальної установи «Путивльський інклюзивно-ресурсний центр» Путивльської міської ради Юлія Іванова та Олена Мовлянова взяли участь у семінарі спеціалістів психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами», організований КУ «Путивльський ЦПРПП» спільно з КУ «Путивльський ІРЦ» у рамках угоди про співпрацю.

16:00:17 16.02.2024

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ПЕДАГОГІВ

9 лютого 2024 року на платформі ZOOM для вихователів дошкільних закладів освіти та вчителів початкових класів сільських закладів освіти Путивльської громади відбулась онлайн зустріч-консультація на тему: «Дрібна моторика дитини, її роль у розвитку мовлення та інтелекту», яку провела фахівець(консультант- логопед) Комунальної установи «Путивльський інкюзивно-ресурсний центр»  Путивльської міської ради Сумської області Ольга СМІЛИК.

14:51:38 09.02.2024

ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ ЗА ПЕРШИЙ СЕМЕСТР

Протягом січня 2024 року відбулись чергові онлайн-засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами, під час яких обговорили та проаналізували виконання індивідуальних програм розвитку 19 дітей з особливими освітніми потребами, досягнення та труднощі у навчанні учнів протягом І семестру 2023-2024 н. р.

15:26:18 02.02.2024