A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Новини

ВИБУДОВА ВЛАСНОЇ ТРАЄКТОРІЇ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛЯ

Головний ресурс сучасної школи – учитель. Перехід на нові Державні стандарти – це глибинні зміни освітнього простору й освітнього процесу. І вчителю необхідно «вписатись» у модель сучасної школи. Відтак зростає значення цілеспрямованого професійного розвитку педагога.

11:35:55 24.03.2023

СИСТЕМАТИЗАЦІ ТА ЗБЕРІГАННЯ ДОКУМЕНТІВ У ДІЛОВОДСТВІ

Діяльність будь-якого закладу чи установи освіти не обходиться без діловодства — створення, опрацювання та зберігання документів. Правильна організація цього процесу є запорукою ефективної діяльності закладу чи установи освіти в цілому.

15:21:08 23.03.2023

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ – 2023: ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ

03.03.2023 року працівниками КУ «Путивльський ЦПРПП» було проведено семінар-практикум, у якому взяли участь педагогічні працівники, які відповідають за проведення атестації педагогічних працівників у закладі освіти, бажаючі взяти участь у педагогічному ярмарку «Я атестуюсь» і педагогічні працівники, які атестуються у 2023 році.

15:35:46 06.03.2023

ТЕЛЕГРАМ: СТВОРЮЄМО ГРУПИ І КАНАЛИ ДЛЯ ОНЛАЙН-УРОКІВ

Сьогодні вчительство має можливість обирати найбільш зручні та доступні інструменти для організації освітнього процесу, орієнтуючися насамперед на власні вподобання й потреби. Це також стосується й каналів комунікації між учасниками освітнього процесу, які є напрочуд важливими як під час дистанційного, так і під час очного навчання.

14:17:02 22.02.2023

КРАЄЗНАВСТВО - НАЙПАТРІОТИЧНІША НАУКА

Краєзнавство - одна з найпоширеніших форм пізнання країни шляхом комплексного вивчення її окремих регіонів, місцевостей, малих територій. В його основі лежить споконвічний інтерес людини до свого краю, його природи, історії, старожитностей, побуту та звичаїв своїх земляків.

14:26:39 17.02.2023

ПРОВЕДЕНО ВЕБСЕМІНАР ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

У посадових обов’язках вихователя групи подовженого дня зазначено, що він має планувати, організовувати й здійснювати виховання учнів. Під час планування роботи педагогу необхідно враховувати вікові особливості дітей, їхній розумовий, моральний, естетичний, фізичний, духовний розвиток. А як це зробити під час дистанційного навчання?

14:52:44 14.02.2023

АКТУАЛІЗАЦІЯ ФОНДІВ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ ЗБРОЙНОЮ АГРЕСІЄЮ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Бібліотеки закладів загальної середньої освіти є невід’ємною частиною бібліотечної мережі України. Тому в умовах збройної агресії російської федерації проти України актуалізація шкільних  бібліотечних фондів є необхідною і має відбуватися виважено і поступово. Саме робота з даного питання розглядалася у відеоконсультуванні Наталії ШУБІНОЇ, консультанта КУ «Путивльський ЦПРПП», що відбулося  09 лютого 2023 року.

15:43:33 09.02.2023

ZOOM: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ГРУПОВОГО НАВЧАННЯ

Цифрові компетенції – базова річ, без якої неможливо уявити ефективну роботу сучасного педагога. У реаліях сьогодення саме цифрові технології дозволяють не припиняти навчання, а безпечно продовжувати його в дистанційній чи змішаній формі. Тому інформаційно-цифрова компетентність стає пріоритетом для вчителів.

15:47:03 27.01.2023

ЩИРО ВІТАЄМО!

Колектив Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради відає директора Світлану Миколаївну БРЯНЦЕВУ з ювілейним днем народження!

11:51:46 26.01.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь