STEM-ОСВІТА. РОЗВИВАЄМО ДОСЛІДНИЦЬКІ НАВИЧКИ

25 квітня 2024 року в рамках Всеукраїнського фестивалю «STEM-весна - 2024» за участю вчителів базової середньої освіти громади відбулася онлайн-майстерка «STEM-освіта. Розвиток дослідницьких навичок в НУШ». Спікерами заходу були Наталія ШУБІНА, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» та Світлана СКОРОГОДСЬКА, вчитель географії Путивльського ліцею № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради.

13:15:27 26.04.2024

ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ

Про те, що освітніх втрат під час воєнного стану уникнути неможливо, неодноразово говорили освітні управлінці. Пропущені школярами теми, нездобуті знання та навички необхідно ідентифікувати й компенсувати. У цей складний час освітні втрати мають практично всі діти, де б вони не перебували.

15:13:31 11.04.2024

РАЗОМ РОЗБУДОВУЄМО НОВУ УКРАЇНСЬКУ ШКОЛУ

2 квітня 2024 року вчителі Путивльської громади взяли участь у заході «НУШ. Дизайн уроку» (спікер Наталія ШУБІНА, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП»). Під час вебінару було опрацьовано універсальний дизайн уроку Нової української школи, його структура та засоби оптимального створення; проаналізовано приклади компетентнісно орієнтованих завдань та розглянуто універсальні онлайн-сервіси, які ефективно доповнять план сучасного заняття. Бо головна мета НУШ – це всебічний розвиток дитини, формування навичок і вмінь, які у майбутньому сприятимуть успішній самореалізації і вмінню навчатися протягом усього життя.

09:00:51 03.04.2024

ПРО АТЕСТАЦІЮ ФАХІВЦІВ ЦПРПП

26 березня 2024 року колектив Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради взяв участь у черговій онлайн-зустрічі професійної спільноти працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників України. Захід організовано Українським інститутом розвитку освіти.

16:30:51 26.03.2024

РОЗВИВАЄМО МОЗОК ДИТИНИ ГАРМОНІЙНО

Розвиток інтелекту безпосередньо залежить від сформованості півкуль головного мозку та їхньої взаємодії. Зважаючи на це, дуже важливо застосовувати на практиці своєрідну «гімнастику мозку», яка буде дуже корисною для дітей дошкільного, шкільного віку, дітей з особливими освітніми потребами та навіть дорослих.

16:30:20 05.03.2024

ВИЗНАЧЕНО ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ЦПРПП

29 лютого 2024 року колектив Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради взяв участь у черговій онлайн-зустрічі професійної спільноти працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників України. Захід організовано Українським інститутом розвитку освіти.

09:05:48 01.03.2024

СУЧАСНИМ УРОКАМ БУТИ

28 лютого 2024 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена БИКОВА взяла участь у роботі педагогічної ради В’язенської гімназії Путивльської міської ради.

10:55:58 29.02.2024

ПІДГОТОВКА ДО НМТ ТРИВАЄ

28 лютого 2024 року Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради був проведений актуальний діалог «НМТ на максимум: лайфхаки з підготовки». До зустрічі приєдналися 47 вчителів закладів загальної середньої освіти.

10:47:25 29.02.2024

ВДОСКОНАЛЮЄМО ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

20 лютого 2024 року відбулася  онлайн-майстерка «Вдосконалення інформаційно-цифрової компетентності вчителя. Використання онлайн-ресурсів на уроках у сучасній школі» відповідно до професійного стандарту вчителя. Спікерами зустрічі були Наталія ШУБІНА, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» та Катерина САМОЙЛЕНКО, вчитель біології Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради.

18:08:28 21.02.2024