РОЗВИВАЄМО МОЗОК ДИТИНИ ГАРМОНІЙНО

Розвиток інтелекту безпосередньо залежить від сформованості півкуль головного мозку та їхньої взаємодії. Зважаючи на це, дуже важливо застосовувати на практиці своєрідну «гімнастику мозку», яка буде дуже корисною для дітей дошкільного, шкільного віку, дітей з особливими освітніми потребами та навіть дорослих.

16:30:20 05.03.2024

ВИЗНАЧЕНО ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ ЦПРПП

29 лютого 2024 року колектив Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради взяв участь у черговій онлайн-зустрічі професійної спільноти працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників України. Захід організовано Українським інститутом розвитку освіти.

09:05:48 01.03.2024

СУЧАСНИМ УРОКАМ БУТИ

28 лютого 2024 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена БИКОВА взяла участь у роботі педагогічної ради В’язенської гімназії Путивльської міської ради.

10:55:58 29.02.2024

ПІДГОТОВКА ДО НМТ ТРИВАЄ

28 лютого 2024 року Комунальною установою «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради був проведений актуальний діалог «НМТ на максимум: лайфхаки з підготовки». До зустрічі приєдналися 47 вчителів закладів загальної середньої освіти.

10:47:25 29.02.2024

ВДОСКОНАЛЮЄМО ІНФОРМАЦІЙНО-ЦИФРОВУ КОМПЕТЕНТНІСТЬ

20 лютого 2024 року відбулася  онлайн-майстерка «Вдосконалення інформаційно-цифрової компетентності вчителя. Використання онлайн-ресурсів на уроках у сучасній школі» відповідно до професійного стандарту вчителя. Спікерами зустрічі були Наталія ШУБІНА, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» та Катерина САМОЙЛЕНКО, вчитель біології Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради.

18:08:28 21.02.2024

ПІДТРИМКА ТА СУПРОВІД ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

16 лютого 2024 року відбувся семінар «Психолого-педагогічний супровід дітей з  особливими освітніми потребами. Робота психолога з дітьми РАС та РДУГ» для спеціалістів психологічної служби закладів освіти Путивльської міської ради, організований КУ «Путивльський ЦПРПП» спільно з КУ «Путивльський ІРЦ».

15:09:46 16.02.2024

ВИКОРИСТАННЯ ОНЛАЙН-ДОШОК ДЛЯ ЯКІСНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ

Використання наочних засобів робить навчання більш доступним і легким для засвоєння. Це особливо актуально для уроків, що проводяться онлайн, що в свою чергу вимагає суттєвої переробки і зміни традиційних наочних засобів навчання. Вони повинні стати динамічними, інтерактивними та мультимедійними. У зв`язку з цим особливий інтерес викликає комп`ютерна візуалізація навчальної інформації.

16:15:03 08.02.2024

ТЬЮТОРСЬКИЙ ПІДХІД У НАВЧАННІ УЧНІВ

Які ролі має виконувати сучасний вчитель Нової української школи? Яка суть тьюторського підходу у навчанні учнів? Що має робити вчитель з тьюторськими компетентностями в школі? На ці та інші запитання 25 січня 2024 року знайшли відповіді 37 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти під час роботи освітньої студії, яку організувала Комунальна установа «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради.

16:47:31 25.01.2024

ГОТУЄМОСЬ ДО НОВИХ ВИПРОБУВАНЬ

10 січня 2024 року на базі КУ «Путивльський ЦПРПП» відбулося чергове заняття Студії педагогічної майстерності для Олени ГАВРИЛЬЧУК, вчительки, яка виборола право брати участь у другому етапі першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література».

16:26:09 10.01.2024