Служба у справах дітей

п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                      обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                      вихідні дні: субота-неділя

Графік прийому громадян  з особистих питань начальником служби у справах дітей Путивльської міської ради

Положення про службу у справах дітей Путивльської міської ради

ПРАЦЮЄ КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

На черговому її засіданні під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА розглянуті питання доцільності позбавлення батьківських прав та надання дозволів на вчинення правочинів.

08:44:07 14.11.2022

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ У ПІДЛІТКОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ

Представники служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради разо з начальником Конотопського РС № 1 філії Державної установи "Центр пробації" в Сумській області Оленою ПОДОЛЬСЬКОЮ взяли участь в онлайн зустрічі з питання попередження правопорушень у підлітковому середовищі зі студентами першого року навчання ВСП «Путивльський фаховий коледж Сумського НАУ».

15:24:46 26.10.2022

КОЖНА ДИТИНА МАЄ ПРАВО НА ЗАХИСТ І ПІКЛУВАННЯ

Це твердження завжди лежить в основі роботи комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, яка на своєму черговому засіданні 07 жовтня розглянула ряд важливих питань.

14:31:25 07.10.2022

30 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ УСИНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ

Не випадково це свято співпадає з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії. Воно стосується усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів - усіх тих, хто взяв до своїх сімей дітей, що втратили свої родини.

08:28:37 30.09.2022

ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

Цьому питанню в Путивльській громаді приділяється прискіплива увага. Адже часто йдеться, без перебільшення, про долі дітей, про їхнє майбутнє.

13:53:05 05.09.2022

У ГРОМАДІ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ ПРИДБАНЕ ЖИТЛО ДЛЯ ЮНАКА З ЧИСЛА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Наприкінці минулого року Путивльська громада отримала кошти з державного бюджету для компенсації придбаного житла особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на квартирному обліку.

14:50:31 19.08.2022

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ ПРОВЕЛА ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ

У міській раді систематично проводяться засідання комісії з питань захисту прав дитини, основними завданнями якої є сприяння  забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

09:08:22 19.07.2022

ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

Забезпечення прав дітей в умовах воєнного стану потребує об’єднання зусиль великої кількості організацій та установ, тим більше, що в останні місяці з’явилася значна кількість нових документів, які регулюють їх дії, як і дії батьків, інших родичів, піклувальників тощо.

16:25:34 16.06.2022