Служба у справах дітей

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Радін Юрій Іванович - начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради

Гудімова Олена Сергіївна - провідний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради

• тел. (054-42) 5-47-47
  • електрона адреса:  ptvl.ssd@ukr.net

• Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                      п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                      обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                      вихідні дні: субота-неділя

Графік прийому громадян  з особистих питань начальником служби у справах дітей Путивльської міської ради

Радін Юрій Іванович - щовівторка  з 9.00-12.00

Положення про службу у справах дітей Путивльської міської ради

ПЕРЕВІРКА УМОВ ПРОЖИВАННЯ

Службою у справах дітей спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території Бобинського старостинського округу.

15:05:21 05.10.2021

ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ

Відбулася робоча нарада «Патронат над дитиною як альтернативна форма тимчасового влаштування в сім’ю дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

16:19:57 01.10.2021

РОДИНА ПУТИВЛЯН ПОПОВНИЛАСЯ ТРЬОМА ДІТЬМИ

Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК привітав прийомну сім’ю Савостіних Віктора Ілліча та Тетяни Василівни з Днем усиновлення та поповненням її новими членами.

15:53:45 30.09.2021

ЯК ОПЛАЧУЄТЬСЯ РОБОТА ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ?

Порядок виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуг патронату над дитиною визначає механізм призначення і виплати за рахунок коштів державного бюджету соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя, оплати послуг із здійснення патронату над дитиною та здійснення видатків на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за патронатного вихователя на період 2019-2027 років.

09:01:01 30.09.2021

ВЛАШТУВАННЯ ДО ПРИЙОМНОЇ СІМ’Ї

На позачерговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто питання про влаштування до прийомної сім’ї трьох дітей, позбавлених батьківського піклування.

16:43:05 16.09.2021

ЗАХИСТ ПРАВ І ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Під головуванням заступника Путивльського міського голови Володимира ВОРОНОВА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

15:34:27 03.09.2021

НАДАННЯ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ

У рамках профілактичного заходу метою якого є виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок навчального року, працівниками служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП протягом вересня-жовтня 2021 року будуть проводитись обстеження умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

08:48:54 02.09.2021

ВЗЯТО УЧАСТЬ У НАРАДІ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ПУТИВЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Під час наради начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрій РАДІН розповів присутнім про аспекти взаємодії служби у справах дітей із закладами освіти щодо вчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

08:30:24 31.08.2021

ПРОВЕДЕНО ВЕЧІРНІЙ ПОПЕРЕДЖУВАЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД «ПІДЛІТОК»

Спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради за участі представників відділення поліції №2 (м.Путивль) Конотопського районного відділу поліції проведено вечірній попереджувально-профілактичний рейд «Підліток» місцями масового відпочинку дітей та молоді. Метою рейду було:

15:31:04 20.07.2021