Служба у справах дітей

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Радін Юрій Іванович - начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради

Гудімова Олена Сергіївна - провідний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради

• тел. (054-42) 5-47-47
  • електрона адреса:  ptvl.ssd@ukr.net

• Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                      п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                      обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                      вихідні дні: субота-неділя

Графік прийому громадян  з особистих питань начальником служби у справах дітей Путивльської міської ради

Радін Юрій Іванович - щовівторка  з 9.00-12.00

Положення про службу у справах дітей Путивльської міської ради

ПІДСУМКИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

За минулий рік комісія розглянула 40 питань, з яких найчастіше з’ясовували доцільність (недоцільність) позбавлення батьківських прав, стан виконання батьківських обов'язків, надання дозволів на реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання малолітніх (неповнолітніх) дітей без згоди батьків, надання дозволів на вчинення правочинів тощо.

14:34:37 18.01.2022

ВАЖЛИВЕ РІШЕННЯ КОМІСІЇ

Як повідомлялося раніше, дитина-сирота Путивльської громади з числа тих, що перебувають на квартирному обліку, відібрана для надання їй коштів державної субвенції на придбання житла.

17:06:56 08.12.2021

ДИТИНА ОТРИМАЛА БАТЬКІВСЬКЕ ПІКЛУВАННЯ

До комісії з питань захисту дитини Путивльської міської ради звернулася путивлянка із заявою про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною. Члени комісії на терміново скликаному засіданні обговорили ситуацію та дали згоду на це.

09:08:36 08.12.2021

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Національна соціальна сервісна служба України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2020 року № 783 „Деякі питання Національної соціальної сервісної служби України” є центральним органом виконавчої влади, який реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення, захисту прав дітей, здійснення державного контролю за дотриманням вимог законодавства під час надання соціальної підтримки та за дотриманням прав дітей.

15:48:55 26.11.2021

ВІДБУЛАСЯ НАРАДА У ФОРМАТІ ВІДЕОЗВ'ЯЗКУ

Вона була присвячена питанням взаємодії органів влади з відповідними службами в роботі з соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі, дітей, що страждають від жорстокого поводження з ними.

13:53:23 03.11.2021

КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток, формування її особистості, моральних та етичних норм.

14:04:51 29.10.2021

ПЕРЕВІРКА УМОВ ПРОЖИВАННЯ

Службою у справах дітей спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП проведено профілактичний рейд «Сім’я» на території Бобинського старостинського округу.

15:05:21 05.10.2021