Служба у справах дітей

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Радін Юрій Іванович - начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради (5-47-47)

Гудімова Олена Сергіївна - провідний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради (5-47-47)

• тел. (054-42) 5-47-47
  • електрона адреса:  ptvl.ssd@ukr.net

• Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                      п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                      обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                      вихідні дні: субота-неділя

Графік прийому громадян  з особистих питань начальником служби у справах дітей Путивльської міської ради

Радін Юрій Іванович - щовівторка  з 9.00-12.00

Положення про службу у справах дітей Путивльської міської ради

31 Березня, 2021 р., 13:21
На засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто 8 питань щодо захисту прав та інтересів дітей.
30 Березня, 2021 р., 16:27
Проведено робочу зустріч, у якій взяли участь представники Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області, служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради та відділення соціальної роботи комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради з метою обговорення змін, внесених до Порядку здійснення нагляду та проведення соціально-виховної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
23 Березня, 2021 р., 11:06
На виконання листа Національної соціальної сервісної служби України від 20.01.2021 № 0000-0201-0/420 щодо забезпечення прав дітей в умовах проведення карантинних заходів службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради спільно з фахівцем соціальної роботи відділення соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради Сумської  області із залученням інспектора сектору ювенальної превенції Конотопського РВП ГУНП в Сумській області згідно плану перевірено умови проживання, 8 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах на території міста Путивль та Сафонівського старостинського округу.