СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                      обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                      вихідні дні: субота-неділя

Графік прийому громадян  з особистих питань начальником служби у справах дітей Путивльської міської ради

Положення про службу у справах дітей Путивльської міської ради

Основні форми сімейного влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

У виконавчому комітеті міської ради систематично проводять засідання комісії з питань захисту прав дитини, серед основних завдань якої є сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток.

15:43:01 13.03.2024

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Раз на місяць у Путивльській міській раді проводиться засідання комісії з питань захисту прав дитини, серед основних завдань якої сприяння в забезпеченні реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, соціальний захист, сімейне виховання та запобігання дитячій бездоглядності.

15:35:13 09.02.2024

УВАГА: ОНОВЛЕНЕ ПОСИЛАННЯ ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ В «СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОННОЇ ЧЕРГИ»

Відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів від 05.04.2017 р. № 268 зі змінами від 01.06.2023 р. № 547 дитина, а також особа, яка під час здійснення антитерористичної операції і заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії рф не досягла 18 років (повноліття), які внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів отримали фізичні чи психологічні травми, мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

15:53:13 30.01.2024

ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДАННЯ СТАТУСУ ДИТИНИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВНАСЛІДОК ВОЄННИХ ДІЙ ТА ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

Відповідно до Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів від 05.04.2017 р. № 268 зі змінами від 01.06.2023 р. № 547, дитина, а також особа, яка під час здійснення антитерористичної операції та заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії рф не досягла 18 років (повноліття), які внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів отримали фізичні чи психологічні травми, мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

14:31:39 17.01.2024

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

На першому в цьому році засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто ряд питань, підготованих службою у справах дітей, зокрема, про стан виконання опікунських обов’язків щодо належного виховання підопічної дитини та про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав.

09:24:14 17.01.2024

ЗАХИСТ ПРАВ ДИТИНИ

26 грудня під головуванням заступника міського голови Лариси ПРИЗ відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради.

14:21:44 27.12.2023

ПИТАННЯ ЗАХИСТУ ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, на якому розглянули ряд питань, зокрема про надання дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, влаштування дітей до державного закладу на повне державне забезпечення, призначення опіки над малолітніми дітьми, надання висновку про визначення місця проживання малолітніх дітей з одним з батьків, про стан виконання батьківських обов'язків батьками стосовно дітей.

15:27:12 29.11.2023

ПРАЦЮЄМО В ІНТЕРЕСАХ ДІТЕЙ

Під головуванням заступника міського голови Володимира ВОРОНОВА 2 жовтня проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

15:54:40 02.10.2023