Служба у справах дітей

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Радін Юрій Іванович - начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради (5-47-47)

Гудімова Олена Сергіївна - провідний спеціаліст служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради (5-47-47)

• тел. (054-42) 5-47-47
  • електрона адреса:  ptvl.ssd@ukr.net

• Розпорядок роботи: понеділок-четвер - з 8.00 до 17.15
                                      п'ятниця - з 8.00 до 16.00
                                      обідня перерва - з 12.00 до 13.00
                                      вихідні дні: субота-неділя

Графік прийому громадян  з особистих питань начальником служби у справах дітей Путивльської міської ради

Радін Юрій Іванович - щовівторка  з 9.00-12.00

Положення про службу у справах дітей Путивльської міської ради

ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ІНШІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТО НА ЗАСІДАННІ МІСЬКОЇ КОМІСІЇ

Заступник Путивльського міського голови Володимир ВОРОНОВ провів засідання міської комісії з питань використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на якому затверджені списки громадян вищезазначеної категорії, що перебувають на квартирному обліку.

16:30:43 12.07.2021

ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ ЩОДО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

З метою належного контролю за дотриманням прав, свобод і законних інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах службою у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради в тісній взаємодії з інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП, працівниками КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради проведені перевірки умов проживання дітей у м.Путивль, на територіях Сафонівського та Чорнобривкинського старостинських округів.

16:32:08 24.06.2021

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, під керівництвом Володимира ВОРОНОВА, заступника голови комісії, заступника Путивльського міського голови.

11:45:07 03.06.2021

ЗУСТРІЧ НАПЕРЕДОДНІ СВЯТА

З нагоди  відзначення 76-ї річниці  перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для суб’єктів пробації провідним інспектором Путивльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Віталієм ЯКОВЕНКОМ, разом із партнерами, начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради Юрієм РАДІНИМ та фахівцем  із  соціальної  роботи Новослобідської сільської ради Тетяною НІКОЛАЄВОЮ, з метою вшанування подвигу кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв Другої світової війни, було організовано захід в Музеї партизанської слави.

16:52:06 11.05.2021

ЗАХИСТ ПРАВ ДІТЕЙ

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради, яку очолив заступник голови комісії, заступник міського голови Володимир ВОРОНОВ. Членами комісії були розглянуті питання:

14:40:35 07.05.2021

РЕЙД «ПІДЛІТОК»

Начальником служби у справах дітей виконавчого комітету Путивльської міської ради, дільничним інспектором та інспектором сектору ювенальної превенції Конотопського РВП, з метою профілактики бездоглядності, правопорушень серед дітей та молоді, запобігання вживанню неповнолітніми спиртних напоїв, продажу підліткам спиртних та тютюнових виробів, проведено плановий профілактичний рейд «Підліток» у м.Путивль.

13:16:58 20.04.2021

ЗАХИСТ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ДІТЕЙ

На засіданні комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Путивльської міської ради розглянуто 8 питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

13:21:26 31.03.2021