Оприлюднено 30.04.2021

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проекту рішення Путивльської міської ради «Про встановлення туристичного збору на території Путивльської міської територіальної громади».

Регуляторний орган: Путивльська міська рада

Розробник проекту регуляторного акту: відділ економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Путивльської міської ради Сумської області

1. Стислий зміст проекту

Підпунктом 10.2.2 п. 10.2 ст.10 Податкового Кодексу України визначено перелік місцевих зборів, до яких належить туристичний збір.

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повноваження щодо встановлення місцевих податків і зборів відносяться до виключної компетенції сесії ради.

Прийняття ставок повинно відбуватись із дотриманням Податкового кодексу України та положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», що вимагає прийняття рішення про туристичний збір з дотриманням регуляторної процедури. Прийняття рішення з даного питання необхідне для прозорого та ефективного встановлення туристичного збору, здійснення необхідного контролю за повнотою проведення платежів, забезпечення виконання дохідної частини міського бюджету.

2. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект рішення та аналіз регуляторного впливу офіційно будуть оприлюднені 29.04.2021 року на веб-сайті Путивльської міської ради: https://putivlska-gromada.gov.ua/ в розділі «Регуляторна діяльність», підрозділ «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

3. Інформація про строк прийняття зауважень та пропозицій до проекту

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з моменту оприлюднення проекту даного рішення.

4. Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами зауважень та пропозицій

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовому вигляді на адресу відділу економічного розвитку та інвестицій  Путивльської міської ради:

41500, Сумська область, м. Путивль, вул. Князя Володимира, 50, каб. № 8;

e-mail: putivlradaekon@.gmail.com

Аналіз регуляторного впливу до проєкту рішення Путивльської міської ради Сумської області «Про встановлення ставки туристичного збору на території Путивльської міської територіальної громади»

Оприлюднено 12.07.2021

Проєкт рішення Путивльської міської ради «Про встановлення туристичного збору на території Путивльської міської територіальної громади» (доопрацьовано)