Обгрунтування закупівлі

Обгрунтування закупівлі розподілу електроенергії на 2024

Електрична енергія (код ДК 021:2015:0931000-5 Електрична енергія)

Розкидач піску та солі причіпний RPS-1500 (код ДК 021:2015:34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери)

Поточний середній ремонт дороги по просп.Іоанна Путивльського від перехрестя з вул.Двохрамна до перехрестя з вул.Майданська в м.Путивль Конотопського району Сумської області

Поточний середній ремонт дороги по вул.Героїв Путивльщини від будинку № 61 до перехрестя з вул.Двохрамна в м.Путивль Конотопського району Сумської області

Поточний середній ремонт дороги по вул.Двохрамна від перехрестя з вул.Героїв Путивльщини до перехрестя з просп.Іоанна Путивльського в м.Путивль Конотопського району Сумської області

Надання послуг з благоустрою населених пунктів (видалення, крижування та перевезення аварійних дерев з території кладовищ Путивльської територіальної громади)

Комплект обладнання для виробництва дрібно штучних вібропресованих бетонних виробів на базі вібропресу «ПВ-12»( код ДК 021:2015:43320000-2 Будівельне обладнання)

Трактор  колісний з комплектом змінного навісного та причіпного обладнання (код ДК 021:2015:16700000-2 Трактори)