Відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

Здійснюється навчання, формування, розвиток та підтримка соціально-побутових навичок (самообслуговування, комунікації, позитивної поведінки, здійснення санітарно-гігієнічних заходів, пересування, спілкування, формування, вироблення та підтримка навичок користування комп’ютерною технікою, тощо). Робота спрямована на психологічну підтримку, у тому числі шляхом організації та координації підтримки за принципом «рівний - рівному» (підтримку комунікативних навичок, нормалізацію психосоціального стану і підвищення якості життя), організацію дозвілля, спортивно-оздоровчої та художньої діяльності, працетерапія, арттерапія, тощо.

ЗАЛУЧЕННЯ ДО АКТИВНОГО ЖИТТЯ В СУСПІЛЬСТВІ

Залучення дітей з обмеженими фізичними можливостями до активного життя в суспільстві, відновлення їх соціального статусу та здатності до самостійної суспільної діяльності – це одне з головних завдань відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради.

14:51:58 04.02.2021