A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

Відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

Здійснюється навчання, формування, розвиток та підтримка соціально-побутових навичок (самообслуговування, комунікації, позитивної поведінки, здійснення санітарно-гігієнічних заходів, пересування, спілкування, формування, вироблення та підтримка навичок користування комп’ютерною технікою, тощо). Робота спрямована на психологічну підтримку, у тому числі шляхом організації та координації підтримки за принципом «рівний - рівному» (підтримку комунікативних навичок, нормалізацію психосоціального стану і підвищення якості життя), організацію дозвілля, спортивно-оздоровчої та художньої діяльності, працетерапія, арттерапія, тощо.

СТВОРЮЙ ДОБРО

Сьогодні від волонтерської організації Петра ШОТА Путивльському центру надання соціальних послуг було передано засоби для людей з обмеженими можливостями. Дякуємо.

13:29:47 26.08.2022

ЖИТТЯ ВИШИТЕ КОЛЬОРАМИ

Маленькі вихованці КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльськоії міської ради вітають всіх з Днем вишиванки.

14:43:07 19.05.2022

РОЛЬ БАТЬКІВ У ПРОЦЕСІ РЕАБІЛІТАЦІЇ

На базі КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради відбулась зустріч батьків вихованців відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю з психологом.

09:30:07 17.02.2022

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

На сьогодні загальна кількість користувачів „Електронного кабінету особи з інвалідністю? складає 2292 особи. Через вказаний сервіс особами з інвалідністю подано 1018 заяви на первинну реєстрацію в централізованому банку даних з проблем інвалідності (далі – ЦБІ), 27 заяв для отримання направлення на реабілітацію, 481 заява для отримання направлення на забезпечення TЗР.

10:48:48 01.02.2022

ЗАЛУЧЕННЯ ДО АКТИВНОГО ЖИТТЯ В СУСПІЛЬСТВІ

Залучення дітей з обмеженими фізичними можливостями до активного життя в суспільстві, відновлення їх соціального статусу та здатності до самостійної суспільної діяльності – це одне з головних завдань відділення соціальної реабілітації дітей з інвалідністю комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради.

14:51:58 04.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь