Відділення денного догляду дітей з інвалідністю

Здійснюється навчання, формування, розвиток та підтримка соціально-побутових навичок (самообслуговування, комунікації, позитивної поведінки, здійснення санітарно-гігієнічних заходів, пересування, спілкування, формування, вироблення та підтримка навичок користування комп’ютерною технікою, тощо). Робота спрямована на психологічну підтримку, у тому числі шляхом організації та координації підтримки за принципом «рівний - рівному» (підтримку комунікативних навичок, нормалізацію психосоціального стану і підвищення якості життя), організацію дозвілля, спортивно-оздоровчої та художньої діяльності, працетерапія, арттерапія, тощо.

СПРАВЖНЄ СВЯТО ВЕСНИ

Щорічно у відділенні денного догляду КУ «Центр надання соціальних послуг» Путивльської міської ради проходить свято весни.

18:37:58 07.03.2024

ДІТИ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ЛЮДИ, ЩО МАЮТЬ ІНВАЛІДНІСТЬ З ДИТИНСТВА, МАЮТЬ ПРАВО НА СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ

Діти з інвалідністю та люди, що мають інвалідність з дитинства, мають право на соціальну допомогу. Вона призначається на весь час інвалідності, встановленої органами медико-соціальної експертизи (МСЕК).

16:24:46 11.01.2024

ПОДАРУЙ КРАСУ

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в КУ "Центр надання соціальних послуг '' з 20 листопада по 4 грудня була проведена благодійна акція "Подаруй красу".

11:53:57 05.12.2023

ОСІНЬ - НЕ ПРИВІД СУМУВАТИ

Кольорові поробки, тематичні заняття та яскрава, власноруч створена, фотозона творчо надихають, та не дають сумувати вихованцям відділення денного догляду дітей з інвалідністю КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради.

14:16:09 24.10.2023

УСЕ БУДЕ УКРАЇНА

Напередодні Дня захисників і захисниць України вихованці відділення денного догляду дітей з інвалідністю КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради привітали зі святом військових та подарували власноруч прикрашене печиво.

14:18:56 29.09.2023