СВІТ ЧЕКАЄ КРИЛАТИХ

26 травня 2021 року консультант Центру Олена Бикова та вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради взяли участь у вебінарі «Освітня програма «Світ чекає крилатих» – летімо разом».

16:41:05 27.05.2021

ПРО СПІВПРАЦЮ З УДСЯО В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25 травня 2021 року директор КУ «Путивльський ЦПРПП» Світлана Брянцева, консультант Наталія Шубіна взяли участь у робочій онлайн-зустрічі з начальником управління ДСЯО у Сумській області Аллою Рябухою у межах Угод про співпрацю.

16:24:07 27.05.2021

РОЗВИТОК І РЕАЛІЗАЦІЯ ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ УЧИТЕЛЯ

Під такою назвою 24 травня 2021 року відбувся обласний методичний порадник Сумського ОІППО для працівників центрів професійного розвитку педагогічних працівників, в якому взяв участь колектив нашого центру.

16:50:36 24.05.2021

СПІВПРАЦЯ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З метою знайомства, обміну досвідом та інформацією, налагодження співпраці між Центрами професійного розвитку педагогічних працівників Сумської області за ініціативи комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Охтирської міської ради Сумської області» 19 травня 2021 року був проведений онлайн-захід «Педагогічна кав’ярня», у якому взяв участь колектив КУ «Путивльський ЦПРПП».

14:25:17 20.05.2021

АКТУАЛЬНІ АСПЕКТИ ВЗАЄМОДІЇ З РОДИНАМИ ВИХОВАНЦІВ В УМОВАХ ОСУЧАСНЕННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

18 травня 2021 року на базі Сумського ОІППО відбувся обласний онлайн-семінар «Актуальні аспекти взаємодії з родинами вихованців в умовах осучаснення дошкільної освіти», до участі якого долучились Олена Бикова, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Путивльської міської ради.

15:58:22 19.05.2021

СУЧАСНИЙ ВЧИТЕЛЬ СУЧАСНОЇ ШКОЛИ

Щоб бути сучасним, заклад освіти має не лише враховувати сучасні освітні тренди, але й працювати на випередження, і головний ресурс тут – учитель. Це питання сьогодні хвилює багатьох. Перехід на нові Держстандарти – це   докорінні зміни освітнього простору і освітнього процесу! І вчителю потрібно «вписатись» в модель сучасної школи. Відтак зростає значення цілеспрямованого професійного розвитку педагога.

11:00:03 14.05.2021

ОНЛАЙН-УРОК ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Чому прийменники так важливі в мові? Як їх правильно використовувати? Які бувають прийменники і як часто ми їх вживаємо в процесі живого спілкування? На думку більше 70% вчителів іноземних мов, тема вживання прийменників є складною для учнів незалежно від класу та потребує особливої уваги. Адже, хоч прийменник – службова частина мови, він має помітний вплив на загальний зміст сказаної або написаної вами фрази.

10:54:59 14.05.2021

УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ ПСИХОЛОГІЧНОМУ ФОРУМІ

23 квітня 2021 року, у Всеукраїнський День психолога, в м.Суми був проведений Х обласний Психологічний форум. У заході взяла участь консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Світлана Кошик. Форум  присвячено  30-річчю психологічної служби системи освіти України.

11:31:11 27.04.2021