ФОРМУВАННЯ СОЦІОКУЛЬТУРНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ УЧНІВ НА УРОКАХ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Дата: 08.11.2021 15:01

28 жовтня 2021 року вчителі англійської мови Путивльського ліцею

№ 1 ім. Р. Руднєва, Путивльського ліцею № 2 ім. Г. Я. Базими, Руднєвського НВК і В’язенського НВК взяли участь в онлайн-семінарі «Формування соціокультурної компетентності учнів на уроках іноземної мови», який проведено на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Марина Леоненко, методист з іноземних мов навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, висвітлила питання особливостей формування соціокультурної компетентності учнів на уроках іноземної мови.

Наталія Клюніна, старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти Сумського ОІППО, зосередила увагу на вагомості формування в учнів соціокультурної компетентності на уроках іноземної мови.

Кріс Кербі, методист Міжнародного освітнього центру Dinternal Education, викладач англійської мови, сертифікований екзаменатор міжнародних мовних іспитів, інформував про розвиток міжкультурної іншомовної комунікативної компетентності суб’єктів освіти у частині компетентнісно-орієнтованого навчання іноземної мови.

Досвід роботи щодо формування соціокультурної компетентності учнів на уроках іноземної мови презентували педагоги області.

Отримана інформація буде використана педагогами у своїй професійній діяльності.