УЧАСТЬ У КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ

30 березня 2021 року директор КУ «Путивльський ЦПРПП» Світлана Брянцева взяла участь у засіданні колегії відділу освіти виконавчого комітету Путивльської міської ради в онлайн-режимі в якості члена колегії. Зустріч проводилась під головуванням начальника відділу освіти Людмили Скоробогатої.

09:29:18 31.03.2021

«ЗРУЧНЕ НАВЧАННЯ»: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

30 березня 2021 року в Департаменті освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації,  за участі засобів масової інформації, відбулась презентація підсумків реалізації обласного пілотного проєкту «Зручне навчання», що стартував у закладах освіти Сумської області в листопаді 2020 року.

09:27:16 31.03.2021

ОЦІНЮВАННЯ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

30 березня 2021 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена Бикова долучилась до вебінару «Оцінювання дошкільної освіти з перспективи Чеської шкільної інспекції», який організувала Державна служба якості освіти України спільно з Асоціацією з міжнародних питань (Чеська Республіка) за участю Чеської шкільної інспекції.

09:24:24 30.03.2021

GOOGLE ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ОНЛАЙН

26 березня 2021 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена Бикова та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради взяли участь у Всеукраїнському відкритому онлайн-уроці «Ефективні рішення Google для оптимізації освітнього процесу онлайн».

09:21:14 29.03.2021

ЯКІСНИЙ РОЗВИТОК ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ: УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ-НАРАДІ

25 березня 2021 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена Бикова взяла участь в обласному семінарі-нараді, який проходив в онлайн-режимі «Якісний розвиток дошкільної освіти сумської області».

16:10:03 25.03.2021

РОЗВИТОК НАСКРІЗНИХ УМІНЬ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ЗАСОБАМИ ІГРОВИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ

19 березня 2021 року консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена  Бикова, вчителі початкових класів та вихователі груп продовженого дня з 7 закладів загальної середньої освіти Путивльської громади взяли участь у майстер-класі «Розвиток наскрізних умінь молодших школярів засобами ігрових методів навчання», який проводиться в межах Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Навчання через гру в освітньому просторі України: досвід, виклики, ідеї та рішення» в онлайн-режимі.

16:08:33 22.03.2021

СЕМІНАР-ТРЕНІНГ «ПРОФІЛАКТИКА ТА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ВИПАДКІВ СУІЦИДУ СЕРЕД НАСЕЛЕННЯ»

26 лютого 2021 року консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП»  Світланою Кошик для працівників психологічної служби закладів освіти було проведено семінар–тренінг «Профілактика та попередження випадків суїциду серед населення».

16:04:33 15.03.2021

ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ РОЗГЛЯНУТО НА ОНЛАЙН-СЕМІНАРІ

11 березня 2021 року консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП» Оленою БИКОВОЮ був організований онлайн-семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Путивльської ТГ на платформі ZOOM.

15:45:32 15.03.2021

ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Нове соціальне замовлення – підготовка педагога Нової української школи, здатного до безперервного інтелектуального, культурного,  духовного розвитку впродовж життя шляхом формальної, неформальної та інформальної освіти, актуалізує питання діяльності Центрів професійного розвитку педагогічних працівників. Обговоренню цих питань, викликів, що стоять  перед Центрами було присвячено онлайн-семінар, проведений Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації 10 березня 2021 року для директорів та психологів Центрів.

15:43:38 11.03.2021

ПОРЯДОК ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІВ

Відповідно до плану роботи КУ «Путивльський ЦПРПП» 9 березня 2021 року відбулася онлайн-зустріч на платформі ZOOM консультанта Шубіної Наталії Іванівни з педагогами закладів загальної середньої освіти Путивльської територіальної громади, які розташовані у сільській місцевості щодо роз’яснення Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

15:36:58 10.03.2021