ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

Дата: 16.11.2021 09:49

15 листопада 2021 року консультант Павло ПЕРМІНОВ узяв участь в обласному онлайн-семінар «Формування предметної компетентності учнів з розділу «Вогнева підготовка» навчальної програми предмета «Захист України».

Під час обласного онлайн-семінару Сукачова Н.М., методист навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, висвітлили питання: «Історія розвитку та класифікація стрілецької зброї. Історія українського зброярства».

Питання «Вогнева підготовка. Автомат Калашникова АК-74» розкрив Леганьков І.В., старший викладач кафедри військової підготовки  Сумського державного університету.

Досвідом роботи щодо організації та проведення заняття з тем: «Виконання вправи стрільби з пневматичної гвинтівки»; «Умови виконання вправ і тренування стрільби з пневматичної гвинтівки в стрілецькому тирі»; «Особливості виконання вправи стрільби засобами електронного  тиру» з учителями області поділилися: Шоптенко С.М., учитель предмета «Захист України» Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 10 ім. О. Бутка Сумської міської ради; Кириленко Ю.Б., учитель предмета «Захист України» Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 ім. Д. Турбіна Сумської міської ради; Сергієнко В.І., учитель предмета «Захист України» закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Тростянецької загальноосвітньої школи Тростянецької міської ради.