ПРАЦЮЄМО ЗА НОВИМ БАЗОВИМ КОМПОНЕНТОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні, затверджено 12 січня 2021 року. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти. «В основу документа покладено ідеї гуманістичної педагогіки, патріотичного та громадянського виховання та солідарної відповідальності держави, громади, родини, фахівців педагогічної освіти й інших професій, причетних до піклування, догляду та розвитку дітей дошкільного віку», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

14:06:05 09.02.2021

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

З 25 по 28 січня 2021 року у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено дистанційну едукацію (засобами Microsoft Teams) з питань організації функціонування центрів професійного розвитку педагогічних працівників, за модераторства Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктора педагогічних наук, доцента.

14:04:00 29.01.2021

ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ

12 січня 2021 року відбулась Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Результативна початкова освіта», яку організував Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України спільно з Видавничим домом «Освіта».

13:58:09 15.01.2021