ГОТУЄМОСЬ ДО ВРОВАДЖЕННЯ НУШ У БАЗОВІЙ СЕРЕДНІЙ ОСВІТІ

Дата: 29.10.2021 13:38

Вже з наступного року українські п`ятикласники почнуть вчитися по-новому, за реформою Нової української школи.

Для цього у листопаді 2020 року Кабмін ухвалив новий державний стандарт для 5-9 класів. Щоб учні могли розпочати навчання за ним, 19 лютого Міністерством освіти і науки України була затверджена Типова освітня програма для 5-9 класів. Тобто, з 1 вересня 2022 року учні, які перейдуть до 5 класу, навчатимуться за новою освітньою програмою. Так передбачає реформа Нової української школи (НУШ).

Для реалізації належної організації освітнього процесу кожен заклад освіти розробляє та використовує в освітній діяльності власну освітню програму. З метою роз’яснення впровадження в дію Типової освітньої програми для 5-9 класів загальної середньої освіти, затвердженої  наказом Міністерства освіти і науки  України від 19 лютого 2021 року №235, яка вводиться в дію з 2022/2023 навчального року, 28 жовтня 2021 року було проведено групове консультування (онлайн) для директорів закладів загальної середньої освіти, їх заступників та вчителів. Спікер – Шубіна Н.І., консультант КУ «Путивльський ЦПРПП».