Новини

КОЖЕН УЧАСНИК ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ ЗОБОВЯЗАНИЙ ДОТРИМУВАТИСЯ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

Про це сказано в Законі України «Про повну загальну середню освіту» (п.1 ст.43). Стаття 42 Закону України «Про освіту» визначає академічну доброчесність як сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

14:59:32 27.10.2021

ГОТУЄМОСЯ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Державний стандарт визначає мету та принципи освітнього процесу в закладах базової середньої освіти, дає загальну характеристику змісту навчання, пояснює вимоги до обов’язкових результатів навчання та орієнтири для їхнього оцінювання. Документ було затверджено 30 вересня 2020 року.

14:56:36 27.10.2021

КОНСУЛЬТУЄМО КЕРІВНИКІВ

06 жовтня 2021 року працівники КУ «Путивльський ЦПРПП» взяли участь у нараді керівників закладів освіти Путивльської громади.

14:54:38 27.10.2021

НАРАДА ДЛЯ КОНСУЛЬТАНТІВ З ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ

16 вересня 2021 року консультант Олена БИКОВА взяла участь в онлайн-нараді для консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників,  які відповідають за початкову освіту.

13:09:23 23.09.2021

ОСВІТА ПО-НОВОМУ: КРОКУЄМО З НУШ

Сьогодні змінюється роль учителя. Його вже не сприймають як безпосереднє джерело знань, бо знання можна почерпнути з інтернету, і з різноманітних книг, і з інших джерел. Головне зараз – навчити учнів вчитися. Бо коли дитина займається тим, що їй подобається, вона знаходить для цього бажання, сили та енергію. І школа має стати тим середовищем, в якому можна все це втілити.

13:05:19 23.09.2021

ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ВЧИТЕЛЯ

13 та 21 вересня відбулися дві сесії вебінару на тему «Професійні компетентності педагога відповідно до Професійного стандарту «Вчитель закладу загальної середньої освіти»» (доповідач – консультант Шубіна Н.І.).

13:44:51 22.09.2021

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

9 вересня, на базі Сумського ОІППО, відбувся обласний онлайн-семінар «Актуальні питання організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти», участь в якому взяли консультант Центру Олена Бикова та педагогічні працівники закладів дошкільної освіти Путивльської міської територіальної громади.

10:40:38 16.09.2021

ГОТУЄМОСЬ ДО ІІІ ЕТАПУ СЕРТИФІКАЦІЇ

Сертифікація – це оцінювання професійних компетентностей вчителя. Вона допомагає виявити кращих вчителів – професіоналів та агентів змін у освіті, які готові поширювати свій досвід.

10:39:28 16.09.2021

ОБЛАСНИЙ-ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

07 вересня відбувся обласний онлайн-семінар «Актуальні питання навчання предмета «Захист України» у закладах загальної середньої освіти в 2021-2022 навчальному році» в якій взяв участь консультант Комунальної установи «Путивльський ЦПРПП» Путивльської міської ради.

16:58:24 14.09.2021

УЧАСТЬ У ОБЛАСНОМУ ОНЛАЙН-СЕМІНАРІ УЧИТЕЛІВ ФІЗИКИ

06 вересня відбувся обласний онлайн-семінар «Актуальні питання навчання фізики та астрономії в закладах загальної середньої освіти у 2021-2022 навчальному році» для вчителів фізики закладів загальної середньої освіти області.

16:56:59 14.09.2021