НАВЧАННЯ КОНСУЛЬТАНТІВ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 08.11.2021 15:03

Треба самому багато знати, щоб навчати інших
В.Короленко

У період з 01 по 04 листопада 2021 року працівники Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти пройшли дистанційну едукацію #2 «Надання консультативних послуг центрами професійного розвитку педагогічних працівників» (засобами Microsoft Teams).

Модератор Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, доцент.

Тематичне навчання реалізували лектори: Удовиченко І.В., проректор з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктор педагогічних наук, доцент, Марухина І.В., завідувач навчально-методичного центру психологічної служби Сумського ОІППО, Рябуха А.П., начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області, Ярем О.А., начальник відділу організації роботи з надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з її надавачами Сумського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Шевченко О.І., провідний економіст з праці бухгалтерської служби Сумського ОІППО, Сущенко А.О., провідний фахівець навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО.

Відповідно до програми заходу, слухачі опанували 5 змістових блоків:

структурно-організаційний, конструктивно-функціональний, фахово-фасилітаційний, юридично-правовий, фінансово-економічний.

Протягом навчання учасники дистанційної едукації фіксували заключні меседжі до кожного змістового блоку засобами цифрової дошки Jamboard.

Завершальним етапом навчання стала підсумкова робота слухачів
(у вигляді відеопрезентаційного матеріалу щодо надання консультативних послуг центрами професійного розвитку педагогічних працівників).

Своїми позитивними враженнями учасники тематичної едукації активно ділилися у дописах команди.

За результатами едукації працівники КУ «Путивльський ЦПРПП» отримали сертифікати встановленого зразка.

Отримані знання, практичні уміння та досвід будуть використані консультантами центру під час підготовки та проведення консультувань педагогічних працівників закладів освіти Путивльської міської територіальної громади.