УЧИТЕЛЬ РОКУ – 2022. ПРАЦЮЄМО ЗА ЗАПИТОМ

Дата: 11.11.2021 11:51

10 листопада 2021 року працівниками КУ «Путивльський ЦПРПП» була проведена групова офлайн-консультація для заступників директорів з навчально-виховної роботи та учасників першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2022». Були надані роз’яснення щодо заповнення інформаційної картки, зокрема написання педагогічної ідеї, складання технологічних карток уроку. Консультанти наголосили на вживанні вчителями сучасної професійної лексики, акцентували увагу на методичному категорійному апараті, його складових.

Цьогоріч  з усіх номінацій Путивльську міську територіальну громаду представляють сім педагогів з трьох закладів загальної середньої освіти: Путивльський ліцей № 1 ім. Р. Руднєва, Путивльський ліцей № 2 ім. Г. Я. Базими та Путивльський мистецький ліцей.

Конкурс представлено у чотирьох номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства». Конкурс передбачає лише два тури (обласний та заключний).

Конкурсні випробування першого етапу: «Дистанційний урок» та «Тестування». Коли педагоги успішно подолають завдання першого етапу, їм потрібно буде демонструвати професійні навички у випробуваннях другого етапу: «Майстер-клас», «Практична робота», «Урок», «Методичний практикум» у номінаціях «Біологія», «Інформатика», «Основи правознавства», «Творча робота» в номінації «Мистецтво».

Педагогам-учасникам конкурсу бажаємо гідно та успішно пройти всі випробування.