ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ

26 лютого 2021 року консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП» Оленою БИКОВОЮ було проведено онлайн-семінар для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Путивльської ТГ. У заході взяли участь 22 педагогічних працівника.

14:59:00 01.03.2021

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ НА ТЕМУ «АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ. ПРАВИЛЬНО ОФОРМЛЯЄМО АТЕСТАЦІЙНІ ЛИСТИ»

24.02.2021 на базі Путивльської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 ім. Г. Я. Базими, було проведено семінар-практикум на тему «Атестація педагогічних працівників. Правильно оформляємо атестаційний лист».

14:56:53 25.02.2021

ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Сучасні технології поступово змінюють комуніка­цію, співпрацю, навчання. Використання інноваційних моде­лей навчання потребують створення інформаційно-освітніх се­редовищ (ІОС) закладів освіти.

14:54:14 25.02.2021

ПРАЦЮЄМО ЗА ЗАПИТОМ. ОКРЕМІ ПИТАННЯ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Відповідно до запиту консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Шубіна Н.І. 18 лютого 2021 року вдруге провела роз’яснення деяких питань Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників щодо обсягу, визнання результатів та планування підвищення кваліфікації  для учителів основної і старшої школи Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 ім. Г.Я.Базими.

14:52:40 19.02.2021

КОНСУЛЬТУВАННЯ З ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Відповідно до плану роботи КУ «Путивльський ЦПРПП» Шубіна Н.І. 17 лютого 2021 року провела консультування для учителів Путивльської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. Р.Руднєва з питань обсягу, визнання результатів та планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників.

14:49:23 19.02.2021

НА ШЛЯХУ ДО ЯКІСНОЇ ТА ДОСТУПНОЇ ОСВІТИ

«Дошкільна освіта є невід’ємним складником та першим рівнем у системі освіти – стартовою платформою особистісного розвитку дитини», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

14:12:17 15.02.2021

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Закони України «Про освіту» та «Загальну середню освіту» запровадили фундаментально новий підхід до розвитку вчителя та його педагогічної свободи. Зокрема, закони формулюють нові засади підвищення кваліфікації вчителів, що відображено у  "Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019р. № 800 зі змінами 27 грудня 2019 року № 1133.

14:10:46 10.02.2021

МОНІТОРИНГОВЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ: ВІДОМІ ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ДРУГОГО ЦИКЛУ

Тестування й анкетування учасників моніторингового дослідження якості початкової освіти буде проведено з 29 березня до 21 травня 2021 року. Це буде другий цикл із запланованих чотирьох.

14:08:59 09.02.2021

ПРАЦЮЄМО ЗА НОВИМ БАЗОВИМ КОМПОНЕНТОМ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Базовий компонент дошкільної освіти, що є Державним стандартом дошкільної освіти в Україні, затверджено 12 січня 2021 року. Нова редакція документа дозволить продовжити реформу дошкільної освіти з урахуванням наступності між закладом дошкільної освіти та загальної середньої освіти. «В основу документа покладено ідеї гуманістичної педагогіки, патріотичного та громадянського виховання та солідарної відповідальності держави, громади, родини, фахівців педагогічної освіти й інших професій, причетних до піклування, догляду та розвитку дітей дошкільного віку», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

14:06:05 09.02.2021

ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ФУНКЦІОНУВАННЯ ЦЕНТРІВ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

З 25 по 28 січня 2021 року у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти було проведено дистанційну едукацію (засобами Microsoft Teams) з питань організації функціонування центрів професійного розвитку педагогічних працівників, за модераторства Удовиченко І.В., проректора з науково-педагогічної та методичної роботи Сумського ОІППО, доктора педагогічних наук, доцента.

14:04:00 29.01.2021