ZOOM: МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ГРУПОВОГО НАВЧАННЯ

Дата: 27.01.2023 15:47

Цифрові компетенції – базова річ, без якої неможливо уявити ефективну роботу сучасного педагога. У реаліях сьогодення саме цифрові технології дозволяють не припиняти навчання, а безпечно продовжувати його в дистанційній чи змішаній формі. Тому інформаційно-цифрова компетентність стає пріоритетом для вчителів.

Саме тому відповідно до плану роботи КУ «Путивльський ЦПРПП» 27 січня 2023 року консультантом Наталією ШУБІНОЮ було здійснено друге відеоконсультування щодо розширених можливостей застосунку Zoom для організації освітнього процесу, а саме: «Можливості застосунку ZOOM для організації групового навчання». Під час консультування було проведено детальне роз’яснення щодо організації такого виду роботи.

Освіта в умовах воєнного стану потребує розширення навичок дистанційної комунікації в освіті, тому їх удосконалення наближає нас до Перемоги!