ПРОДОВЖУЄМО ПРАЦЮВАТИ З ДОКУМЕНТАМИ

Дата: 28.12.2022 08:38

1 вересня 2021 року почали вчитися не тільки учні, а й працівники закладів освіти, які відповідають за ведення ділової документації, адже змінилися вимоги до оформлення службових документів.

Діяльність закладів освіти (педагогічні ради, наради, збори трудового колективу, батьківські збори, засідання професійних спільнот), громадських формувань (професійних спілок) пов’язані зі створенням організаційно-розпорядчих документів. Серед яких провідне місце належить протоколудокументуу якому фіксується хід обговорення питаньухвалені рішення.

Як правильно зафіксувати в цьому документі те, що відбувається на засіданнях, нарадах, зборах?

Саме з питання оформлення протоколу 27 грудня 2022 була проведена друга фокус-комунікація, під час якої Світлана БРЯНЦЕВА, директор КУ «Путивльський ЦПРПП», звернула увагу на форми протоколів, реквізити документа залежно від форми реалізації управлінських рішень (збори, педагогічна рада, нарада тощо).

На засіданні також було розглянуто вимоги до оформлення грифів затвердження, погодження і резолюції.

Шановні педагоги! Чекаємо на ваші запити та пропозиції. Надаємо консультування з різних питань освітньої діяльності, адже ми працюємо для вас

Тримаємо освітній фронт разом!

Разом переможемо!