ВІДБУВСЯ ПЕДАГОГІЧНИЙ СТРІМ ІЗ ВЧИТЕЛЯМИ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата: 25.01.2023 10:49

У 2023 році продовжено сертифікацію педагогічних працівників.

Сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання.

Відповідно до плану роботи Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради 25 січня 2023 року із заступниками директорів з навчально-виховної роботи та вчителями початкових класів був проведений педагогічний стрім «Сертифікація – крок до успіху: досвід і поради». Модератор заходу – Олена БИКОВА, консультант центру.

Олена Миколаївна ознайомила присутніх з підсумками сертифікації 2022 року, звернула увагу на умови її проходження у 2023 році. Учасниками стріму були опрацьовані наказ МОН України від 16.01.2023 №35 «Про деякі питання проведення сертифікації педагогічних працівників у 2023 році» та Положення про сертифікацію педагогічних працівників.

Спікерами зустрічі були учасниці сертифікації 2022 року Анна Юріївна Месмер, учитель початкових класів Путивльського ліцею № 1 ім.Р.Руднєва та Ганна Вікторівна Трубчанінова, учитель початкових класів Путивльського ліцею № 2 ім.Г.Я.Базими. Педагогині поділилися враженнями та надали практичні поради, які допоможуть успішно пройти незалежне тестування та підготуватися до етапу вивчення практичного досвіду роботи.

Усі учасники зустрічі отримали кейс з матеріалами.

Сертифікація – це інструмент підтримки та мотивації педагогів до вдосконалення і досягнення високих результатів у професійній діяльності.

Узяти участь у сертифікації означає бути сучасним, відповідальним учителем та розуміти виклики часу. Це чудовий шанс підвищити власний авторитет та статус професії вчителя.

Нагадуємо, що реєстрація вчителів початкової школи для проходження сертифікації триватиме з 30 січня до 13 лютого 2023 року й відбуватиметься у два етапи:

основний (30 січня – 05 лютого) – у межах граничної кількості для кожного регіону;

додатковий (06 – 13 лютого) – у межах загальної граничної кількості.

Зауважимо, що відповідно до Положення про сертифікацію педагогічних працівників учителі беруть участь у сертифікації виключно на добровільних засадах.

Детальніше про сертифікацію https://testportal.gov.ua/sertyfikatsiya-pedagogichnyh-pratsivnykiv-2023/

Працюємо на майбутнє! Віримо у ПЕРЕМОГУ!

Фото без описуФото без описуФото без опису