АКТУАЛІЗАЦІЯ ФОНДІВ ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК У ЗВ'ЯЗКУ ЗІ ЗБРОЙНОЮ АГРЕСІЄЮ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Дата: 09.02.2023 15:43

Бібліотеки закладів загальної середньої освіти є невід’ємною частиною бібліотечної мережі України. Тому в умовах збройної агресії російської федерації проти України актуалізація шкільних  бібліотечних фондів є необхідною і має відбуватися виважено і поступово. Саме робота з даного питання розглядалася у відеоконсультуванні Наталії ШУБІНОЇ, консультанта КУ «Путивльський ЦПРПП», що відбулося  09 лютого 2023 року.

Бібліотечні фонди потребують особливої уваги, а також розвитку і захисту, зокрема і від поширення ворожих інформаційних впливів на учасників освітнього процесу. Відтак, у складі бібліотечних фондів не слід залишати видання, які пропагують війну, національну та релігійну ворожнечу, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, а також книги авторів, які публічно підтримують агресію росії проти України; літературу видавців та видавничу продукції країни-агресора та інше. Винятком є документи, видання краєзнавчого характеру, книжкові пам’ятки і тому подібне.

ОСВІТНІЙ ФРОНТ ВАЖЛИВИЙ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Корисні та цікаві матеріали для педагогів завжди знайдете на нашій сторінці у Фейсбуці http://surl.li/etqwo