КРАЄЗНАВСТВО - НАЙПАТРІОТИЧНІША НАУКА

Дата: 17.02.2023 14:26

Краєзнавство - одна з найпоширеніших форм пізнання країни шляхом комплексного вивчення її окремих регіонів, місцевостей, малих територій. В його основі лежить споконвічний інтерес людини до свого краю, його природи, історії, старожитностей, побуту та звичаїв своїх земляків.

З метою розширення горизонтів пізнання рідного краю для освітянської спільноти нашої громади консультантом Наталією ШУБІНОЮ був створений відеоподкаст «Харівський скарб» (17 лютого 2023 року). Представлений матеріал показав тісний синтез таких наук як історії, географії і біології в краєзнавчому аспекті.

Краєзнавчі знання необхідні не тільки всьому суспільству або певним групам людей, а й кожній людині, яка має знати, хто вона і звідки походить. Адже людина, яка пам’ятає про своє коріння, є більш свідомою, достойною, інтелігентною  та сильною.