ПРОВЕДЕНО ВЕБСЕМІНАР ДЛЯ ВИХОВАТЕЛІВ ГПД

Дата: 14.02.2023 14:52

У посадових обов’язках вихователя групи подовженого дня зазначено, що він має планувати, організовувати й здійснювати виховання учнів. Під час планування роботи педагогу необхідно враховувати вікові особливості дітей, їхній розумовий, моральний, естетичний, фізичний, духовний розвиток. А як це зробити під час дистанційного навчання?

Питання організації роботи групи подовженого дня під час дистанційного навчання в умовах воєнного стану розкривала консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Олена БИКОВА під час вебсемінару, який об’єднав професійну спільноту вихователів ГПД Путивльської громади. Захід відбувся 14 лютого 2023 року в онлайн-форматі.

Досвід роботи з даної теми презентували вихователі ГПД закладів загальної середньої освіти Путивльської громади Сніжана ГОЛУБЕНКО (Путивльський ліцей № 1 ім.Р. Руднєва) та Галина ПОЗДИРКО (Путивльський ліцей № 2 ім.Г. Я. Базими).

Учасники семінару отримали покликання на кейс з корисними матеріалами.

Головне завдання вихователя під час дистанційного навчання — це створення атмосфери взаєморозуміння, взаємовиручки, поваги та любові; самореалізація кожної дитини в умовах обмеженої можливості звертатися до вихователя безпосередньо.

Вихователь ГПД під час дистанційного навчання залишається порадником, помічником, консультантом для дітей і батьків. Його допомога неоціненна.

Бажаємо всім вихователям успіхів на шляху до якісної освіти!