БЕЗПЕРЕРВНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК УЧИТЕЛЯ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

Дата: 04.05.2023 14:48

В умовах реалізації сучасної державної освітньої політики виникає необхідність підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителя Нової української школи шляхом опанування новітніми практиками, технологіями, методиками, формами та методами професійної діяльності на засадах інноваційних освітніх підходів. Прагнення до самовдосконалення та самоосвіти є важливим чинником професійного зростання педагога, розширення його творчих можливостей, пізнавальних інтересів.

3 травня 2023 року інформаційний онлайн-дайджест зібрав професійну спільноту вчителів початкових класів з теми «Інструменти професійного розвитку вчителів початкових класів». Педагоги разом з консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП» Оленою БИКОВОЮ опрацювали вимоги професійного стандарту до професійних компетентностей трудової функції «Безперервний професійний розвиток», ознайомились з платформами та сервісами, які є суб’єктами підвищення кваліфікації та містять інформацію (статті, поради, корисні посилання, кейси матеріалів, посібники тощо) корисну і потрібну для самоосвіти,  оглянули платформи та сервіси, які дають можливість педагогу безкоштовно розмістити будь-який матеріал з досвіду роботи. Крім того, учасники отримали відповіді на актуальні запитання, які стосуються завершення навчального року, а саме заповнення класного журналу, свідоцтва досягнень, замовлення, виготовлення та отримання свідоцтва про початкову освіту, відзначення учнів та інші.

Спілкування відбулось у теплій атмосфері. По завершенню зустрічі всі учасники отримали кейс корисних матеріалів.

Переглянути/завантажити професійний стандарт вчителя https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/v2736915-20#Text

Працюємо на майбутнє! Віримо у ПЕРЕМОГУ!