РОБОТА З КАРТОГРАФIЧНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ В РЕЖИМI ОНЛАЙН

Дата: 27.04.2023 14:30

Формування картографічної та просторової компетентності, що реалізуються переважно на уроках історії та географії, є одним із завдань шкільної освіти.  Важливі інструменти для його виконання - це робота учнів із картою та контурною картою. Воєнний стан та умови дистанційного навчання вимагають гнучкості в роботі з цими важливими і необхідними інструментами. Сьогодні традиційні паперові карти все більше втрачають своє значення і в освітньому процесі. Крім того, електронний варіант карти більш зручний і звичний для сучасних дітей.

Саме з теми «Робота з картографiчними джерелами в режимi онлайн» 27 квітня 2023 року було проведено відеоворкшоп для професійної спільноти вчителів географії та історії (спікер Наталія ШУБІНА, консультант КУ «Путивльський ЦПРПП»). Під час консультування вчителі ознайомилися з електронними застосунками, за допомогою яких можна оформити контурну карту в електронному форматі. Також, було детально опрацьовано можливості роботи з картографічним матеріалом за допомогою освітніх платформ Seterra та Wordwall.

Працюємо над розвитком інформаційно-цифрової компетентності вчителів.