ПРОФЕСІЙНЕ ПОРТФОЛІО – ТЕРИТОРІЯ УСПІХУ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА

Дата: 05.04.2021 09:49

Портфоліо дозволяє педагогу проаналізувати, узагальнити і систематизувати результати своєї роботи, об'єктивно оцінити свої можливості та спланувати дії з подолання складнощів і досягнення більш високих результатів.

02 квітня 2021 року консультантом КУ «Путивльський ЦПРПП» Оленою Биковою був проведений методичний онлайн-порадник «Професійне портфоліо – територія успіху сучасного педагога» для педагогічних працівників закладів освіти Путивльської міської ради. У пораднику взяли участь 24 педагогічних працівника, серед яких заступники директорів з навчально-виховної роботи, вихователі закладів дошкільної освіти, вчителі початкових класів, вчителі-предметники, керівники гуртків.

Під час зустрічі була розглянута етимологія портфоліо, мета створення, структура, вимоги до складання та типові помилки при оформленні портфоліо.

По завершенню заходу учасники порадника отримали практичні рекомендації та відповіді на запитання.