ВИПРОБНИЙ СТРОК ПРИ ПРИЙНЯТТІ НА РОБОТУ

Дата: 12.04.2021 10:28

08.04.2021 року Брянцева Світлана, директор КУ «Путивльський ЦПРПП», взяла участь у вебінарі від Цифрового видавництва MCFR «Випробний строк: встановлюйте без помилок».

Ірина ЖИТКОВА, керівник групи експертів журналу «Кадровик-01» і системи «Expertus: Кадри», лектор онлайн-школи «Вища школа кадровика», розкрила питання строків випробування для різних категорій працівників; умови, при яких випробування є законним; наголосила, кому із працівників не встановлюється / встановлюється випробування; розповіла, як правильно здійснити звільнення працівника, який не пройшов випробний строк.

Отримана інформація буде використана під час надання консультацій керівникам закладів / установ освіти у разі прийняття ними працівників на роботу з випробним строком.