ЯКІСНА ОСВІТА – БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Дата: 13.04.2021 10:34

9 квітня 2021 року колектив КУ «Путивльський ЦПРПП» взяв участь в онлайн-форумі «Якісна освіта – безпечне освітнє середовище. В об’єктиві стейкхолдерів: булінг у закладах загальної середньої освіти».

Під час форуму були розкриті наступні питання: результати опитування щодо булінгу у закладах загальної середньої освіти Рівненщини та Сумщини, роль практичного психолога у створенні безпечного освітнього середовища, розвиток навичок успішного життя дітей та молоді, як вчитель може захистити дітей від сексуального насильства.

Організатори форуму: Управління Державної служби якості освіти у Сумській області, Національна рада дітей і молоді, МБО Служба порятунку дітей.

Спікери форуму: Руслан Гурак, Голова Державної служби якості освіти України, Святослав Сидорук, начальник управління Державної служби якості освіти у Рівненській області, Алла Рябуха, начальник управління Державної служби якості освіти у Сумській області, Сергій Скоропляс, головуючий Національної дитячої Ради західного регіону України, Lisa Iakniunas, керівник Національної дитячої Ради України, Олена Капральська, експерт освітніх програм МБО «Служба порятунку дітей».

Отримана інформація та матеріали форуму будуть використанні під час консультацій з педагогічними працівниками закладів освіти Путивльської міської ради.