ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР З ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

Дата: 09.04.2021 16:26

08.04.2021 року відбувся обласний онлайн-семінар «Формування предметної компетентності учнів з розділу «Збройні Сили України на захисті Вітчизни» навчальної програми предмета «Захист України», у якому взяв участь консультант КУ «Путивльський ЦПРПП» Пермінов Павло.

Під час обласного онлайн-семінару Сукачова Н. М., методист навчально-методичного відділу координації освітньої діяльності та професійного розвитку Сумського ОІППО, виступила з доповідями: «Нормативно-правова документація (державний, регіональний рівень) з військових питань. Законодавство України про військову службу»; «Формування предметної компетентності учнів з теми «Збройні Сили України на захисті Вітчизни» за програмою предмета «Захист України», «Структура та завдання Збройних Сил України. Військова присяга та військова символіка України», «Історія розвитку українського війська».

Спеціалісти Сумського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, а саме: начальник відділу рекрутингу, майор Дегтярьов А. О., прес-секретар Бондаренко О. О., інформували учасників обласного онлайн-семінару про основні напрями військово-професійної орієнтації учнів; військові заклади освіти, правила прийому, порядок підготовки та вступу до вищих військових закладів освіти.

Завідувач кафедри військової підготовки Сумського державного університету, кандидат технічних наук, полковник Ляпа М. М., ознайомив учасників семінару з умовами вступу, специфікою навчання та перспективами працевлаштування випускників.

За підсумками обласного онлайн-семінару вчителям надано методичні рекомендації щодо формування предметної компетентності учнів з розділу «Збройні Сили України на захисті Вітчизни» навчальної програми предмета «Захист України».