ТРАЄКТОРІЯ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГА ВАЖЛИВА!

Дата: 06.12.2022 16:15

У межах проєкту «Навчаємось разом» для допомоги вчителям закладів загальної середньої освіти Путивльської громади в опануванні компетентностей відповідно до Професійного стандарту вчителя Комунальна установа «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради замовила примірники щоденників професійного розвитку.

Крім того, для підвищення обізнаності серед вчителів щодо використання Професійного стандарту вчителя створено спеціальний постер.

Щоденники та постери отримані 29 листопада 2022 року та протягом тижня передані на заклади загальної середньої освіти. Також був надісланий електронний варіант щоденника.

Щоденники та постери поширені безкоштовно завдяки фінансовій підтримці Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії в межах проєкту «Навчаємось разом».