Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ

Кожен з нас робить усе від нього залежне, щоб наблизити нашу ПЕРЕМОГУ.

14:26:08 21.09.2022

У СВІТІ ТЕАТРУ

Ми прагнемо знайти підхід до кожної дитини, тож   відбулося перше індивідуальне заняття «У світі театру». До лялькового театру вперше завітали Люшини Вероніка та Єгор.  Вероніка мріяла про ляльковий театр, тож записалась до гуртка.

14:15:33 21.09.2022

#ЧИТАЄМОУКРАЇНСЬКЕ

До вашої уваги книга «Таємниці цивілізації» Генцмера Г.,Гелленбранда У. Пропонуємо читачам ближче познайомитися з непоясненними дивами і бодай краєм ока зазирнути за непрозору завісу таємничих знань. Ми переконані, що ця подорож у глиб історії вразить кожного своїми загадками й містичними подіями і надовго запам’ятається.

14:14:50 21.09.2022

21 ВЕРЕСНЯ В ПРАВОСЛАВ'Ї ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ОДНЕ З ГОЛОВНИХ РЕЛІГІЙНИХ СВЯТ РОКУ – РІЗДВО ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ АБО ДРУГА ПРЕЧИСТА

Різдвом в християнстві називають народження. У цей день віруючі відзначають народження на світ Діви Марії, захисниці всіх людей, яка стала земною матір'ю Ісуса Христа. Вважається, що в цей день людина повинна просити Богородицю про найпотаємніше, і вона допоможе йому. Бажаємо миру, радості в сім'ї та удачі в справах.Нехай Пресвята Діва рятує під своїм покровом вас і ваших близьких. Щастя, Божої Благодаті та  любові вам!

14:13:16 21.09.2022

СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ 75-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ЗНАМЕНИТИЙ АМЕРИКАНСЬКИЙ ПИСЬМЕННИК, МАЙСТЕР ЖАНРУ ЖАХІВ СТІВЕН КІНГ

У дитинстві Кінг багато хворів і часто пропускав школу, проводивши цей час з книгами та коміксами. Перше своє оповідання Кінг написав у віці семи років, а коли показав його мамі, та похвалила його і сказала, щоб він продовжував писати й Стівен продовжив писати й продовжує до сьогодні.

14:07:06 21.09.2022

ФОТОСЕСІЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Бібліотека – гарна локація для фотосесій. Сьогодні до дитячої бібліотеки завітали молодий фотохудожник Денис Кривопишин та юна модель Ганна Хричова.

08:11:04 21.09.2022

ЗАПРОШУЄМО ДО БІБЛІОТЕКИ

У читальній залі завжди було людно та весело. На жаль, війна внесла свої корективи. Онлайн-навчання, постійні повітряні тривоги...

10:05:14 20.09.2022

#ЧИТАЄМОУКРАЇНСЬКЕ

Пропонуємо вашій увазі книгу  Лаврика О.В. «1000 цікавих  фактів про Україну».

15:03:04 19.09.2022

ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР В БІБЛІОТЕЦІ

Бібліотека для дітей  – це не тільки місце в якому можна почитати книжку, це ще й - величезний простір для виховання творчої особистості. Працівникам бібліотеки хочеться щоб тут було цікаво, тому і створюємо  різні клуби, проводимо цікаві заходи, а на разі створюємо ляльковий театр.

14:56:22 19.09.2022