Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

30 ВЕРЕСНЯ, У СВІТЛИЙ ДЕНЬ ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА МАТЕРІ ЇХ СОФІЇ, УКРАЇНА СВЯТКУЄ ДЕРЖАВНЕ СВЯТО – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Цього чудового дня, що налитий по вінця багатством осінніх кольорів, ми вітаємо з професійним святом, святом духовності, мудрості і знань, подвижників бібліотечної справи, наших користувачів та людей, які самовіддано трудяться на просвітницькій ниві.

10:09:59 30.09.2022

АКЦІЯ «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ»!

Панченко Максим приєднався до бібліотечної акції «Подаруй бібліотеці книгу!».Наш фонд поповнився сучасними українськими книгами у кількості 8 штук!Дякуємо за подарунок!Приєднуйтесь і ви до нашої акції!.

16:58:54 29.09.2022

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ МАСОВИХ УБИВСТВ У БАБИНОМУ ЯРУ

Бабин Яр… Всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Тут в роки німецької окупації було розстріляно понад 100 тисяч мирних громадян, з них приблизно 65-70 тисяч євреїв.

16:36:30 29.09.2022

ВІРШІ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ

У результаті заключного етапу поетичного марафону #вірші_для_Перемоги,  Сумська обласна наукова бібліотека організувала zoom-конференцію “Читаємо поезію Сумщини разом».

16:33:37 28.09.2022

ГОТУЄМОСЯ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Як зазначив Прем?єр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Він прогнозує складне, але стабільне проходження цього опалювального сезону.

16:05:43 28.09.2022

ЧИТАЄМО З МАМОЮ

У читальній залі дитячої бібліотеки стільки цікавих сучасних енциклопедій. Вони чекають на вас. Першоклашки приходять до зали, щоб почитати з мамами.

15:11:43 28.09.2022

У ЧИТАЛЬНІЙ ЗАЛІ ДИТЯЧОЇ БІБЛІОТЕКИ

Діти з задоволенням знайомляться з дитячою бібліотекою та приходять до читальної зали, щоб поспілкуватися поміж собою. Для себе вони завжди знаходять щось нове та цікаве, відкриваючи для себе особливий світ під назвою "БІБЛІОТЕКА".

14:07:51 28.09.2022

ТАЛАНТИ ПУТИВЛЯ

Любі читачі й глядачі. Клуб "Читайлик" продовжує знайомити з талановитою Вікторією НОВІКОВОЮ.

13:05:06 28.09.2022

ДЕНЬ ЖІНОЧОГО ЗДОРОВ’Я ТА ФІТНЕСУ

Цей день покликаний нагадувати всім, що здоров’я жінки має величезне значення для будь-якої нації, адже турбота про жінку – впевненість у майбутньому. Безперечно, здоров’я жінки є запорукою успіху та добробуту всієї сім’ї. Саме жінка створює родинний затишок, клімат у сім’ї. Тому дбати про жіноче здоров’я потрібно з особливою увагою і турботою.

10:14:00 28.09.2022

РУБРИКА «ТАНЦЮЄМО В БІБЛІОТЕЦІ!»

В нашій бібліотеці розпочинає діяти рубрика «Танцюємо в бібліотеці». У нас є вже перші невеличкі фрагменти цих захоплюючих сюжетів. Приєднуйтесь до нас та танцюйте разом з нами!

16:26:17 27.09.2022