Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНОМОВНОГО КЛУБУ

Цього разу вивчали частину мови – займенники. Цікавими були й практичні заняття. Усі присутні задоволені  корисними тренувальними вправами, за що подякували викладача-волонтера Богданову Олександру Миколаївну.

16:50:54 05.10.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Щорічно 5 жовтня в понад 100 країнах світу відзначається День учителя, який був заснований в 1994 році як Всесвітній день учителя (World Teaches 'Day). Професія вчителя надзвичайно важлива і поєднує в собі мудрість, креативність, доброту і суворість!

08:51:56 05.10.2022

РУХАЄМОСЯ ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ

Сьогодні продовжилася роздача гуманітарної допомоги від відомих волонтерів Петра ШОТА та Ярослава ПАВЛИКА для прикордонних та найвіддаленіших сіл нашої громади.

16:33:27 04.10.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ТВАРИН

4 жовтня – у світі відзначають Всесвітній день тварин (World Animal Day) – міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їх добробуту.

08:15:43 04.10.2022

ДОБРО ЗАВЖДИ ПЕРЕМАГАЄ ЗЛО

У цей нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, тільки наша доброзичливість і милосердя допоможуть подолати розчарування, безвихідь і страх.

16:42:01 03.10.2022

ВІДБУВСЯ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ

Заслужені артисти країни піднімали моральний дух бійців українськими піснями й щирими подяками за службу.

08:25:49 03.10.2022

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛІКАРЯ

Професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа.

08:10:32 03.10.2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

У клубі "Читайлик" відбулося креативне і активне свято, яке розпочалося несподіваним подарунком від наших Читайликів. Діти привітали Бібліотеку зі святом, прийняли участь у благодійній акції "Подаруй бібліотеці книгу", виготовили паркан-газету "Я хочу, щоб у нашій бібліотеці...", Вікторія Новікова написала для бібліотеки вітальний вірш "Дім душі", а закінчився захід бібліо-чаюванням (дякуємо за надану спонсорську допомогу у вигляді солодощів до чаю - ТОВ "Кондитерська фабрика "Борзна-Конд), під час якого, Читачі весело спілкувалися і обмінювалися думками про улюблені прочитані книги.

14:11:47 30.09.2022