Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

WORLD SIGHT DAY

World Sight Day (Всесвітній день зору) відзначається щороку у другий четвер жовтня. Ця дата відзначена в календарі для привернення уваги людей до глобальної проблеми сліпоти, порушення зору, а також реабілітації людей з порушенням зору.

16:28:52 13.10.2022

АКТИВНА ПОЗИЦІЯ ЧИТАЙЛИКІВ!

Наші читачі не тільки читають, а й продовжують  поповнювати скриньку коштами на  допомогу ЗСУ. Толстошеєва Ждана приєдналася до акції «Збір коштів на підтримку ЗСУ» та зробила свій  посильний внесок. На згадку дівчинка отримала патріотичний браслет. Разом до перемоги!

16:26:39 13.10.2022

СЬОГОДНІ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ УКРАЇНОМОВНОГО КЛУБУ

Продовжуємо вивчати морфологію. Урок був присвячений самостійній частині мови – числівнику. Розглянули розряди числівників за значенням (кількісні, порядкові), за будовою (прості, складні, складені). Навчилися відмінювати кількісні числівники, правильно читати дробові числівники. Запропонована тема занять  викладачем–волонтером Богдановою Олександрою Миколаївною, виявилася дещо складною. Але після практичних прикладів і роз`яснень учасники клубу засвоїли нову інформацію і поповнили свої знання української мови.

15:22:51 12.10.2022

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЧИСТА СОВІСТЬ

Осінь – чудова пора, щоб почати прибирання території. Працівники публічної бібліотеки з чудовим настроєм вийшли на прибирання своєї території, цьому сприяли гарні погодні умови. Всі учасники працювали дуже активно і старанно. Результатом їх спільних зусиль стала чиста, причепурена територія нашого закладу.

09:24:42 12.10.2022

СЬОГОДНІ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 80 РОКІВ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВОЛОДИМИРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА ЯВОРІВСЬКОГО (1942–2021)

Володимир Олександрович Яворівський - український письменник, автор понад 10 романів, понад 20 збірок оповідань, нарисів, повістей. Член Спілки письменників України та Спілки журналістів України. Лауреат Державної премії України імені Тараса Шевченка за повість «Вічні Кортеліси» (1984р.) Він був борець за незалежність України в ХХ сторіччі. Тож запрошуємо до бібліотеки ознайомитися з його творами.

10:52:10 11.10.2022

РУХАЄМОСЯ ДО ПЕРЕМОГИ РАЗОМ

Сьогодні, 07.10.2022, продовжилася видача гуманітарної допомоги від відомих волонтерів Петра ШОТА для сіл Путивльської громади.

15:48:22 07.10.2022

ІВАН ГЕРАСИМОВИЧ ХАРИТОНЕНКО

7 жовтня цього року відзначається 200 років з дня народження Івана Герасимовича Харитоненка (1820-1891) – засновника династії відомих цукрозаводчиків. Іван Герасимович і його син Павло Іванович, досягнувши визначних успіхів, накопичивши чималий капітал, зробили вагомий внесок в економічний і культурний розвиток м. Суми та краю.

14:10:31 07.10.2022

ТРИМАЄМО ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ФРОНТ

Продовжується роздача гуманітарної допомоги від волонтера Петра ШОТА за підтримки міжнародної гуманітарної організації «Samaritan’s Purse».

18:06:25 06.10.2022

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Війна суттєво збільшила кількість і складність правових проблем, з якими стикаються українці. Доступ до безоплатної правової допомоги, порад і інформації стають вкрай важливими, аби люди, особливо найбільш вразливі верстви населення - люди похилого віку, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю і малозабезпечені, - знали, куди звертатися по доступ до правосуддя.

17:16:42 06.10.2022