Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

виконавчого комітету Путивльської міської ради

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради є виконавчим органом ради, що утворений Путивльською міською радою відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», і забезпечує виконання завдань з реалізації державної політики в галузі культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, туризму, музейної справи, культурно-мистецької освіти, молодіжної політики, спорту та інформаційної політики.

Конкурс та призначення на посаду керівників новостворених закладів та установ культури

НАШІ НАЙКРАЩІ

Кажуть, "талановита людина талановита в усьому". Точність цього афоризму довела учениця фортепіанного відділу Путивльської дитячої музичної школи Вікторія НОВІКОВА (клас викл. С.А.Дадикіної). Музичну межу свого таланту вона показала на Всеукраїнському багатожанровому двотуровому конкурсі мистецтв "Талановиті та успішні" (м.Київ).

15:23:43 26.04.2024

ПУБЛІКАЦІЯ ВДЯЧНОСТІ

Нещодавно ми анонсували про підготовку поїздки до наших військових на передову. Хлопцям необхідно багато…

13:53:30 24.04.2024

ПРОДОВЖУЄМО ДОПОМАГАТИ

БО «Потужний тил» продовжує підтримувати родини Путивльської громади, що потребують допомоги.

13:03:09 24.04.2024

ТАЛАНОВИТІ ПУТИВЛЯНКИ ЗДОБУЛИ ПЕРЕМОГУ

Мистецтво - це не лише витвір фантазії, але й ключ до забуття сірого світу. У кожному малюнку, мелодії чи поезії ховається крапля надії, промінчик світла, що освітлює наші серця навіть у найтемнішу годину.

08:16:03 23.04.2024