ПАТРІОТИЗМ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ, СТІЙКІСТЬ

Дата: 12.12.2022 13:08

12 грудня в Україні відзначають День сухопутних військ Збройних Сил України встановленого Указом Президента від 18.10.1997 № 1167/97.  В умовах воєнного стану свято набуло особливого значення, адже збройні сили нашої країни мужньо захищають Україну від зазіхань агресора.

Сухопутні війська ЗСУ складаються з механізованих та танкових військ, ракетних військ та артилерії, армійської авіації, військ зв’язку, інженерних військ, військ радіоелектронної боротьби, частин та підрозділів протиповітряної оборони, спеціальних військ, частин та установ, технічного та тилового забезпечення. Слід враховувати, що вони є найчисленнішим видом та основою бойового потенціалу збройних сил. Наразі збройні сили нашої країни щодня мужньо  протистоять загарбникам, захищаючи територію, мирних жителів та борючись за незалежність нашої країни. Сухопутні війська України героїчно виконують завдання забезпечення державної безпеки, посилення охорони кордонів та протидії зовнішнім загрозам. Воїни-захисники  —     ви  наш захист і опора. Ми за вас вболіваємо і підтримуємо. Разом до перемоги!