Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Щорічно 28 квітня у понад 100 країнах світу, з метою привернення уваги суспільства   до проблеми безпеки людини на робочому місці, відзначають Всесвітній День охорони праці.

10:49:46 28.04.2021

ПИСЬМЕННИКИ-ЮВІЛЯРИ

Андрій Курков -  журналіст, письменник, сценарист (за його сценаріями знято понад 20 документальних і художніх фільмів), автор понад двох десятків книг. Його твори перекладено 36 мовами світу. Він - один із найпопулярніших у Європі авторів пострадянського простору, книги якого потрапили в першу десятку європейських бестселерів.

15:49:03 23.04.2021

ПСИХОЛОГ – ЛІКАР ДЛЯ ДУШІ

Життя людини - дуже непередбачуване і бурхливе. У житті кожного поряд з позитивними емоціями неминучі хвилини розчарування, результатом яких можуть стати негативні вчинки.

16:49:10 22.04.2021

ПРОЛІСКИ СЛОБОЖАНЩИНИ

У м. Суми відбувся онлайн-конкурс «Проліски Слобожанщини-2021», за результатами якого ІІІ-призове місце у путивлян.

11:07:03 20.04.2021