ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ ТА АВТОРСЬКОГО ПРАВА

Дата: 20.04.2021 13:47

Дата святкування Всесвітнього дня книги та авторського права, який увійшов у міжнародний календар за рішенням ЮНЕСКО в 1995 р., припадає на 23 квітня.

Свято має на меті сприяти поширенню  задоволення від книжок і читання, бо книга – це незамінний носій інформації.  Книга була і залишається незамінним супутником людини, її мовчазним радником, всезнаючим помічником, невичерпним джерелом мудрості. В Україні вже шостий рік поспіль літератори відзначають цей день.  Наша бібліотека також долучається до святкування цієї дати, розгорнувши для своїх користувачів книжкову виставку «Українське слово йде до тебе». Головний   акцент спрямовано на книги українських авторів  від класиків до сучасності. Сердечно вітаємо письменників, видавців, бібліотекарів,  вчителів, книгорозповсюджувачів, усіх тих, хто шанує й розвиває друковане слово із Всесвітнім днем книги і авторського права!