Відділ культури, молоді, спорту та інформаційної політики

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

Розпочався футбольний турнір «Меморіал пам’яті Кирила Крисьєва, Дмитра Кругових та Миколи Дмитровича Дружиніна».

13:31:23 10.06.2021

ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ

На чолі Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в Путивльській громаді 25-ї річниці Конституції України, Дня Державного Прапора України та 30-річччя незалежності України.

11:21:35 10.06.2021

ВІДБУВСЯ ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ З БОКСУ

З 9 по 10 червня в Путивльському коледжі СНАУ пройшов відкритий чемпіонат з боксу. У змаганнях узяли участь більше 80-ти спортсменів, які представляли команди з міст: Ніжин, Бахмач, Суми, Глухів, Шостка, Буринь, Тростянець, Ахтирка, Путивль; сіл: Чернеча Слобода та Боромля.

10:14:03 10.06.2021

ЛІГА-СЕЙМ

Минулого тижня відбувся третій тур чемпіонату ПЛУФ «Ліга – Сейм» ім. А.П.Васильєва.

16:45:48 07.06.2021

НЕЩОДАВНО В М.КОНОТОПІ ПРОЙШЛИ КОНКУРСИ СЕРЕД УЧНІВ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ ОБЛАСТІ.

В обласному конкурсі «Конотопська розсипуха» учасниками були учні Путивльської ДМШ: Суржикова Вероніка, Тищенко Богдан, Голубцова Софія, Коваленко Валерія, Стельмашова Аліна,  Биваліна Вікторія та ансамбль бандуристів «Музичні візерунки».

14:56:36 02.06.2021